Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő már háromszor...

Légzésfigyelő már háromszor megszólalt, miért?

Figyelt kérdés

Babám 6 hónapos. Minden alvásnál bekapcsoljuk a légzésfigyelőt, 5 hónapos koráig semmi baj nem volt. Az utóbbi 1 hónapban 3szor szólalt meg a légzésfigyelő. Mindhárom alkalommal mikor átértem a szobájába, már nyitogatta a szemét, egyébként oldalán feküdt mind3 alkalommal. Mitől lehet? Mivel lehet gondja a babának, mire utal ez?


Természetesen megyek vele gyerekorvoshoz, hétfőre van időpontom. De szívesen venném ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, amennyiben voltak.


2022. febr. 4. 06:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként BabySense 2 tányéros légzésfigyelőnk van. Elem most lett cserélve.
2022. febr. 4. 06:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenységén esetleg ha állítanál? Lehet oldal fekvésben már nem érezte úgy a babát.
2022. febr. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ennek a fajtának nem lehet
2022. febr. 4. 06:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell várni mit mondd az orvos. Ha nincs semmi baj és továbbra is bejelez akkor le kell cserélni ha zavar (gondolom igen). 1 éves koráig ajánlják a légzés Figyelő használatát úgy is.
2022. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a fajta nekünk is volt, hogy szemétkedett. Úgy riasztott például, hogy álltam a kiságy mellett, a baba meg pislogott. Egyszer csak riasztott az a fos. Mondom, á, így néz ki egy nem lélegző bébi? De jó.

Az eset előtt volt hogy éjjel többször riasztott, a harmadiknál már nem kapcsoltam vissza, másnap elemcsere. Következő nap ugyanez a buli... Tettünk vékony farostlemezt az ágyrács és a matrac közé, azóta max egyszer volt fals riasztás.

Szerintem semmi baja a babádnak, csak nem érzékelte a szenzor. Nálunk még az sem lehetett, hogy elmozgott róla, mert pár hetes volt. Nyugodj meg :)

2022. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelő sajnos tud ilyet alkotni. Ismerőseimnél a matrac alá rakható emiatt nem jött be. A baba lábára rakhatót viszont dicsérik sokan. Az még nem riasztott feleslegesen nekik.
2022. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy miért volt?
2023. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!