Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » T.i nem lesztek idegesek...

T.i nem lesztek idegesek mikor fél óra ringatás után ahogy lerakod az alvó gyereket rögtön kinyitja a szemét? Tényleg velem van a gond, hogy ilyenkor ordítani tudnék?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi én is így érzek. Főleg amikor 2 órája ezt játszuk...
2022. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyenkor inkább levert, reménytelen leszek, de mindenki másképp reagál. A megoldásom, hogy nappal kendőbe veszem ha kell, éjjel együtt alszunk.
2022. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
szoktam vele közölni, hogy emlékezzen erre, mikor 15 évesen nyolcra hazarendelem vagy nem engedem moziba :D
2022. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mennyi idős nálad a pici, nálam 11 hónaposan volt egy ilyen korszak, letettem, felkelt, felvettem, visszaaludt. Mondtam neki, hogy én velem nem szórakozhat, én nem fogom újra megengedni, hogy rajtam aludjon (sokáig aludt csak rajtam, örültem, hogy végre leszokott), leraktam, felkelt, akkor oké, ennyi volt az alvás, legközelebbi alvásnál jobbat aludt.
2022. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 babyboom567 ***** válasza:
93%
Sokan vannak így.Én nagyon sokára jöttem rá, hogy altatás/ringatás közben,már azon jártak a gondolataim, hogy mit kell megcsinálnom, ha elaludt,vagy én is aludtam volna már, és belülröl hergeltem magam, hogy még mindig nem alszik.És a gyerek érzi, ha feszült vagyok,még nehezebben alszik el.Nagyon sok idő volt mire rájöttem, hogy el kell engednem ezt a gondolatot, hogy "mi lesz MAJD ha a gyerek elaludt".Egyszerűen csak jelen kell lenni az altatásban/ringatásban.És ez NAGYON nehéz, főleg,ha az ember nagyon fáradt.
2022. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont mint az 5-ös.
2022. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Igaz nálunk nem ringatás de cicin alszik el, megvárom míg elengedi,

utána kb 20perc, hogy mélyen aludjon. Felállok, oda sétálok a kiságyhoz, irányba forgatom (csak hason alszik) és mire leér már négykézláb támaszkodik, kéri, hogy vegyem vissza. Általában 3-4x eljátszuk ezt egymás után. 11 hónapja. Minden egyes este.

Néha muszáj kimennem, inni egy pohár vizet vagy a falhoz vágni egy párnát mert annyira idegesít és muszáj valahogy levezetni, hogy ő ne lássa.

Remélem fog változni a helyzet idővel mert nem igazán bírom mostmár.

2022. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lennék :D

Amint megközelítjük a kiságyat kipattan a szeme, pedig lassított felvételben teszem le. Ez van, én olyankor kimegyek lenyugszom és mehet előről, vagy megelégelem és be a babakocsiba, ott 2 perc alatt elalszik.

2022. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fél óra után meg sem próbáltam, 1,5-2 óra múlva esetleg, de általában már akkor kipattant a szeme mikor az ágy fölé értem vele
2022. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem erre bevált a modern világ csodája (Adamo hinta). Ha másodszorra is kipattan a szeme, akkor beteszem a hintába és "belengetem" picit. Ringassa helyettem. Ha elalszik elalszik, ha nem, akkor nézelődik. Majd a következő alvásnál jobban alszik.

Lehet sz*r anya vagyok, de én nem tudnám a végtelenségig ezt játszani.

2022. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!