Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz alvo gyerek,van...

Nagyon rossz alvo gyerek,van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 10hónapos a kislányom,rettentően rosszul alszik.Éjjel van hogy 10percenként felkel,felsír mocorog,vándorol az ágyaban.3x kér tejet az éjjel,a többiben vagy teát vagy dudid.Már mindent kipróbaltunk,kislámpat fel kislámpát lecsukni,kuckosítotunk,kivettünk mindent,de mind hiába egyszerűen nem alszik 2órat se nyugodtan ami számunkra is elég nehéz.Napközbe megse áll jön megy mászik játszik állandoan,levegőn sokat vagyunk télleg egesz napos figyelmet kap elvan fárasztva.Nappal alszik 3órat delelot másfelet es délutan is másfelet.Van valakinek valami ötlete,vagy volt hasonlóan valaki igy es talalt megoldast?

Orvost kérdeztük ajánlot teákat meg homeopátiás szirupot de semmi se válik be.

Köszönöm a válaszokat


2022. febr. 10. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 2 évesen kezdett jól/jobban aludni. A lányom most 2. Még nem jött el az a pont, hogy ne óránként keljen. De volt régen 20 perc nála is. 😅 Szóval most már ehhez képest jól alszik ő is
2022. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oha🙆‍♀️akkor nalatok se jobb a helyzet😬akkor neked is kitartást,köszi a válaszod kicsit megnyugodtam hogy nem csak az enyém ilyen😅
2022. febr. 10. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A lanyom is 2 ev korul kezdett turhetoen aludni, nem 2 orankent kelni. De elofordulnak meg ilyen ejszakak.
2022. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A héten lesz 9 hónapos a kislányom. Kezdetben könnyű volt lefektetni: csak lettünk magunk közé és elaludt magától, éjszaka cicizni kelt, de rögtön visszaaludt. Kb. 6 hónapos korában átszoktattuk az ágyába, de velünk van egy szobában.


Amióta beindult a mozgásfejlődése, azóta katasztrófa minden éjszaka. Lefektetem 9 körül, alszik fél órát, majd felkel, feláll és kiabál! Éjfél körül alszik csak vissza, úgy, hogy órákig ringatjuk. Éjszaka 3-4-szer kel, olyankor szintén felkapaszkodik, tehát teljesen kizökken az alvásból.


Pár hete kezdtük hordani Dévényeshez gyermekorvosi javaslatra, mert kimaradt nála a kúszás. Azóta javult a helyzet. Nem értem én se hogy mi az összefüggés, de már egy alkalom után sikerült végigaludnia az éjszakát. (Még sajnos nem minden nap, de kb. heti 2-szer igen, olyankor nagyon jól esik végre pihenni.)

2022. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!