Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki egyáltalán nem ruházot...

Van aki egyáltalán nem ruházott be babakocsira, hanem csak hurciban sétált a gyerekkel, amíg meg nem tanult járni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baba függő a dolog. Az én babám az elején kifejezetten utálta a hordozó kendőt, mindig üvöltött benne. Most három és fél hónapos, és kezdi megszeretni, mert már tud nézelődni benne. Az elején babakocsi nélkül nálunk elképzelhetetlen lett volna.
2022. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 nekem az egyik barátnőm pont a kutyus miatt akart hurcizni, de gyakorlatban pedig abba a problémába ütközött,hogy nem tudott lehajolni/kényelmetlen volt összeszedni a kutyagumit ezért beszerzett egy babakocsit.

Amúgy gondolom kivitelezhető, ha a baba szereti a hordozást (az enyém nem szerette sajnos) és ha ülni tud akkor beszerezni egy kicsire összecsukható darabot ha szükséges lesz.

2022. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Óó pedig ha szépen megtanul a kutyus a babakocsi mellett közlekedni, akkor nagyon jó dolog ám. A pórázt sem kell fogni, simán rá lehet hurkolni a babakocsira. :) De nyilván ha több idő lehurcolni a sokadikról a kocsit, összerakni, beletenni a gyereket, rákötni a kutyát, mint az egész séta lenne, akkor érdemes mérlegelni.
2022. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha lesz második baba, tuti, hogy nem veszek babakocsit. Az elsővel is csak arra volt jó, hogy hazatoltam benne a bevásárlást, a gyerek meg rajtam. Azóta van jogsim és autóm. Így teljesen felesleges lenne nekünk.
2022. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van jogsim meg autóm, de naponta kétszer járunk sétálni, egyszer csak a közelbe, egyszer távolabbra, autóval. Nekem valahogy ehhez nem praktikus a kendőzés.
2022. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sétához is felesleges nekem. Mert nekem meg úgy nem praktikus. Nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Van. Kölcsön babakocsink volt, de nem volt praktikus. A gyerek sem szerette és én sem. Nem volt kedvem a magyar kátyús járdákon folyton az utat nézni, a helyi dmbe se tudtunk bemenni babakocsival, és ez csak a csúcsa. Autós közlekedésnél összecsukni, elrakni. Buszra, vonatra felemelni. Stb. Később mikor már járt a gyerek, illetve futott mindenfelé, akkor egyszerűbb volt csatossal a derekamon futni utána, ha elfáradt, feltettem. Kb. 4-5 évesen szokott le róla.
2022. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekünk van babakocsink, de kb. havi 1x használjuk. 6 hós a baba. Baby tai-t használok helyette. A kocsi akkor jó, ha nem lehet rajtam a baba, pl. vérvételre mentem egyszer úgy. A budapesti tömegközlekedésen nem gond, de figyelni kell, hogy alacsonypadlós legyen az útvonal. Ha metrózom és nincs lift, akkor mindenképpen hordozó.
2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Mi ugyan beruháztunk babakocsira de alig használtuk pár alkalommal az első hónapban. Nekünk a hordozás volt a kényelmesebb és a gyerek is jobban szerete (én főként kendőben hordoztam, a férjem csatosban). Amikor bölcsis lett akkor vettünk egy ernyőkocsit a férjemnek, de nagyon gyorsan visszaváltott csatosra, mert egyszerűbb volt (pl metrón levinni, vagy ha esett az eső vagy hó). Egy jó eszköz jól használva nagyon jól tehermentesit. De persze kinek mi jön be.
2022. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!