Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalta már ezt valaki a...

Tapasztalta már ezt valaki a babájánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok 😊 elég hosszú lesz, de hátha tud valaki valami tippet, vagy tanácsot adni.

Kislányom 6 hónapos lesz, tápszeres + cicis baba volt elejétől kezdve. 4 hónapos korában elkezdtük a hozzátáplálást, az ebédet ügyesen ki is váltotta. 4 napja nem fogadja el a tápszert, csak ha bekeverem neki sűrítővel pépként hajlandó megenni.

Cumisüvegből a vizet, az anyatejemet hajlandó meginni csak a tápszert nem.☹️ Azóta csinálja ezt, mióta jön az alsó két foga, már áttörte az ínyét, látom mindkettőnek a tetejét.

Amúgy jó kedvű kisbaba, az anyatejet reggel és tízóraira elfogadja, délben kap bébiételt (kis tápszert azért csalok bele), uzsira meg vacsira pedig a tápszeres pépet fogadja csak el egy kis gyümölccsel.

Milumil Komfortot kapott eddig ( fájt a pocak eleinte, de már rendben van és van kaka is naponta), ma megpróbáltam a Lactogen Harmonyt de azt sem fogadta el. Jövőhéten megyünk az orvoshoz.

Esetleg valami tipp, hogy fogadná el újra?


2022. márc. 17. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint valts tapszert, az én lányom is csinálta ezt, szerintem náluk is lehet olyan hogy telitodnek azzal a típusú tapszerrel , ízzel, összetétellel, nekünk a valtas segített !
2022. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem eszik nagyon gyakran? A fiam nagyon jól lakott a főzelékekkel, pépekkel, lehet azért nem fogadja el mert nagyon jól van lakva.
2022. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Esetleg ízesített tápszer létezik?

4 óránként eszik.

2022. márc. 17. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A humananak van bananos tapszere … ha elérhető , egy időben hiánycikk volt !

Humana Baby Fit azt hiszem a Neve

2022. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!