Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos,7 kg és...

Kislányom 4 hónapos,7 kg és 67 cm. Akinek hasonló a babája, mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Csak mert kicsit aggódom, mert egy ideje 100-130 között eszik, napi 5-ször. Anyatej és tápszer.
2008. dec. 17. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sose mértem, mennyit eszik a lányom, a mérlegelés csak arra jó, hogy ideges legyen az anyuka. Szép nagy babád van a méretekből kiindulva, nem kell aggódnod. A picur pedig pontosan tudja, mennyit szeretne enni, mire van szüksége. Bízz benne! Amúgy az én lányom 4 hós és 3 hetes, tegnap mértem meg csak azért,hogy tudjak mit mondani az érdeklődő rokonoknak, ő 7,2 kg, nem tudom, hány centi, de a 68-as rugikat most nőtte ki.

Minden rendben van a piciddel szerintem, ne aggódj!

2008. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kedves vagy!
2008. dec. 17. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 3 és fél hónapos, mértei egyeznek a kislányodéval! Eddig 200-250 grammokat evett! Mostanában 150-nel is beéri! Talán mostantól lassabban fognak gyarapodni!

Üdv.

2008. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam 5 hós (69 cm és 7,4 kg) kb 180 ml-t eszik napi 5-ször (anyatej és tápszer és egy fél adag tejpép).

Nem hiszem, hogy baja lenne a babádnak! Ha a hangulata olyan mint máskor és van elég pisis-kakis pelus, akkor biztos nincs semmi gond!

2008. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos és 1 hetes a babám, ma voltunk dokinál. 6820 gramm, 65 cm. 70 és 130 között eszik 1-1 evésre kb. 7-8 alkalommal, attól függ, hogy éjjel hányszor kel fel. Csak anyatejes. Van olyan nap, hogy csak 600 ml-t eszik összesen.

Ne aggódj, tök jók a paraméterek. :)

2008. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!