Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanítottad-tanult meg a...

Mikor tanítottad-tanult meg a gyerkőcöd pohárrból inni? Ahogy megtanulta onnan kezdve mindent pohárból adtál Neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Magtanul magától.

A enyém 18 hós, ha pohárból adok neki megissza, de amúgy itatóból issza a teáját, illetve othon csőröspohárból.Ha az ebédhez sima pohárba raknám a tát, tuti kiöntené.

A csőrösből is imádja kicsepegtetni.

Enni egyedül eszik.

2010. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdtem pohárból itatni, 1 hónap alatt megtanult belőle inni, utánna meg 2 hét alatt megtanulta hogy kell fognia és egyedül inni!

Reggel este tejet pai napig cumisüvegből issza, ha megyünk valahová kubus flakonban visszük az innivalót, a nagy kubus flakonban aminek itatófejes a teteje, vagy jupik-os üvegben.18 hónapos most.

2010. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anyósom mutatta meg a mikéntjét és itthon a fürdőkádban tanitottuk meg neki. Onnantól itton mindent egyfüles müanyag pohárból kér és kap.


Utazáshoz még megvan a csőrös itató.

2010. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lemaradt kb. másfél évesen már szuperül ment neki.
2010. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tanítom semmire. Magától kezd mindent. Egyszer csak elvette a poharat az asztalról és beleivott. Azóta profi de még csöpögésmentes csőrösből kap inni mert szaladgál vele meg felborítja.

19 hónapos.

2010. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Születése óta tud pohárból inni, de tök egyedül csak mostanában kezdte (19 hónapos). Ha poharat kap, iszik belőle szépen, de általában sportkupakos üveggel rohangál, abból iszik. Őszintén szólva, ez inkább az Én kényelmem, nem kell állandóan piciket öntögetni pohárba, így kiszolgálja magát, ha szomjas. Nem hiszem, hogy ez baj, mert mint ahogy fentebb írtam, ha poharat kap, szépen iszik belőle egyedül.
2010. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától csőrős pohárból ivott és 13 hónapos korára tanult meg pohárból inni. gyereke válogatja.
2010. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan ivott egyedül üvegpohárból,csőrösből 5,5 hónaposan.Legtöbbször viszont csőrösből iszik,mert szereti a nyakába folyatni a vizet (szerinte vicces).Mostmár elég hideg van a vizes ruhához odakint.Ja,sosem cumisüvegezett,még cicizik.14 hónapos.
2010. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos, egyedül szépen iszik cumisüvegből, csőrőst nem fogadja el. Most kezdtem neki tanítgatni a pohárból ivást, mert úgy vettem észre, hogy ami fürdésnél ott van játékpohár, abból próbá inni. Csak evéshez használom a műanyagpoharat, egyébként maradt a cumisüveg.
2010. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!