Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítottad meg babádat...

Hogyan tanítottad meg babádat pohárból inni?

Figyelt kérdés
Minden részlet érdekel: mennyi idősen kezdtétek, előtte használtatok e cumisüveget, mennyi idő alatt tanulta meg, naponta hányszor gyakoroltátok...
2011. márc. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem kapott másból inni, így amikor már komolyabb mennyiséget evett és egyre kevesebbet szopott, nem volt ebből gondunk. Hogy pont mennyi idős volt nem tudom. Hat hónapig csak szopott, utána még pár hónapig túlnyomórészt szopott, tehát nem kellett pohár vagy bármi más, talán 8-9 hónapos lehetett amikor elkezdtük, először én itattam, aztán ahogy nőtt szépen ő maga.
2011. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem üvegből ette a lefejt anyatejet,tehát ő a cumisüveghez volt szokva!Teát,vizet is abból itta!6 hónapos korába odaadtam neki a csőröspoharat és elsőre ivott belőle majd 1-2 hónap múlva megpróbáltam pohárból megkínálni,elég ügyesen csinálta azt is,nem mondom,hogy nem folyt 1-2 csepp mellé de ügyes volt!Most 10,5 hós ha megyünk valahova illetve éjszaka még csőrösből iszik de kajázások után már pohárból iszik az etetőszékébe és ha netán folyik akkor az etetőszék tálcájára csöpög!

Én azt gondolom,hogy nem erőltetek semmit se nem versenyre megy ez!

2011. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lányom nemsokára 10 hónapos, sosem akart cumisüvegből inni, úgyhogy pohárból kínálgatom, de legnagyobb részt játszik a vízzel, buborékokat fúj bele, ami a szájába kerül azt meg kifolyatja a szája szélén. Lehetséges, hogy nem szomjas?? Legfeljebb 2 kortyot nyel le.
2011. márc. 30. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 éves kora óta cseppmentes pohárból iszik, előtte cumisüveg volt, most 2,5 éves, és nemrég véletlenszerűen kiderült, hogy tud egyedül inni pohárból, csak néha elfeledkezik róla, hogy a kezében van, és borul minden. :)
2011. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hós kora óta, főzelék után kínálom meg vízzel ksi likőrös pohárból. nagyon élvezi, hogy úgy iszik, mint mi! nem is kapott másból inni. ha szomjas, egyszerre megiszik kb.negyed dl vizet. de van, hogy ő is játszik vele, akkor nem szomjas.
2011. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!