Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szól a légzésfigyelő,...

Ha szól a légzésfigyelő, megnézed a babat? Lilul?

Figyelt kérdés

Most voltam kórházban kislányommal, és kérdezték, hogy lilul-e a lány, ha szól a légzésfigyelő.

Én nem láttam, de régen rossznak tartom, ha 20 mp alatt már lilul... akkor a légzésfigyelőt is kisebb intervallumra kéne állítani, nem?


2010. szept. 14. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor nagy ritkán megszólalt, megnéztem természetesen. De akkor se azért szólt mert gond volt, hanem mert átforgolódta magát a kiságy másik végébe és nem érzékelte a kütyü, hogy ott van. Amúgy lélegzett.
2010. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne, hogy mikor kezd lilulni? Aki tapasztalt ilyet, mit látott, mi történt?

Erősen kétlem, hogy 20 mp alatt már lilul a baba...

2010. szept. 14. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz ez nem légzésfigyelős tapasztalat, de tapasztalat.

Kislányom egyik nap félrenyelt. Állítom nem telt el 20 másodperc és színeződött szegénykém feje. Meg persze az enyém is az ilyedelemtől.

Szerintem lehetséges, hogy lilul. Egyébként biztosan megnézném azonnal.

2010. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hanem így van...lilul. És sokkal gyorsabban is mint 20 mp. A gyerekeknek még egyébként is rossz a vérkeringése, ha nem kap oxigént másodpercek alatt belilul a szája és utána az egész arca.


Ne hasonlítsd azzal, hogy esetleg egy felnőtt mikor kedene lilulni, ez a kicsiknél még gyorsabban következik be. Pl. nem tudom észrevetted -e ha elfekszi a lábát az is be tud lilulni.

2010. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!