Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti is szoktatok...

Anyukák ti is szoktatok kiakadni? Kerlek nyugtassatok meg

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kisiam(IGEN TUDOM HOGY MEG PICI ES HOGY A NEHEZE MEG HATRA VAN ,MI LESZ VELEM KESOBB KOMMENTEKET NEM KEREK) akit imádok tényleg az eletem. De neha annyira feszult,turelmetlen vagyok vele szerintem a faradtsag. Es van h elkiabalim magam pl h "ne csináld" amikor veszelyes dolgokat szeretne , es ra 2 percre buntudatom van hogy rossz anya vagyok mas anyak annyira ügyesek..

En meg kudarcot vallottam? A HT sem megy..szokott nezni meset..engem ezek a dolgok nagyon frusztralnak hogy masok tokeletesek..

Illetve meg azon huzom fel magam hogy nem tudom a teendoimet csinalni mellette..

Anyukak nektek is vannak rosszabb napjaitok?


2022. ápr. 22. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Vannak ne aggódj...múltkor a játék lapáttal ütötte a tv-t és az ötödik "nem szabad, ne csináld" után kivettem a kezéből és rácsaptam egy kicsit a fenekére...de igazából meg se érezte, mert a pelenka felfogta az "ütést". Utána tök sz*rul éreztem magam. 😒 1.5 éves
2022. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Tökéletes szülő csak itt a gyakorin létezik.
2022. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam kiakadni. Az egy normális dolog, ha szólsz neki, hogy ne csinálja, jobb mintha mondjuk megcsapja az áram, rá kell szólni. Enyém is nézett néha mesét kaja közben, engem nem érdekelt más mit szól hozzá a gyakorin.
2022. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, 1 éves, a múltkor 10 percet nem bírt ki, amíg elmosogattam (amit nem lehet betenni a gépbe), rángatta a lábam, nyomkodta a mosogatógépet, pedig tudja, hogy nem szabad...rákiabáltam, hogy nem igaz, hogy 10 percet nem lehet elfoglalni magad egyedül. A lakás általában romokban, mert minden játékhoz én kellek, alvásidő alatt próbálom magam utolérni... :) nem vagy egyedül!
2022. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem vagy rossz anya, másrészt mind kiakadunk. Mind kiabálunk néha , vagy elvesztjük a türelmünket. Ha megengeded én javaslom, hogy nagy levegő mielőtt kiabálsz. Ők még nem rakják össze, hogy rosszat csináltak, nem értik. Azt egy ilyen kicsinek nagyon nehéz megérteni, hogy mit ne csináljon. Azt mondd, mit csináljon. Nyilván ezt 10 hónaposan nagyon nehéz, de teljesen biztos, hogy nem fogja a ne csináldot megérteni. A másik az, hogy nem is kell, hogy jól menjen a ht. Nem kell mennyiségeket enni. Tedd ki elé, had csipegessen, kóstoljon. Egyetek együtt. Egyáltalán nem vagy rossz anya, a gyereknevelés rohadt nagy stressz, aki mást mond, egészségére. Kitartás!
2022. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Detto, én ilyet ki se mernék ide írni, mert szétszednek.


Ma is full idegbe tett a gyerek, alig vártam az alvást... most meg elaludni nem tudok.

Mese is van, hajaj, meg hiszti, nem evés, én is leszidom, bár az enyém javában dac korszakos.

2022. ápr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Derjaderja ***** válasza:
80%

Én azon vagyok kiakadva, hogy 5x le kell írni hogy imádomszeretem meg az életem értelme, hogy elsuttoghasd hogy néha nehéz.

Pedig nehéz minden nap minden órája ezer okból is, és az életem értelme sosem lesz egy másik ember, még ha szeretem és évekig kitölti a napjaimat a nevelése, akkor sem.

2022. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kiakadunk. Nekem van egy 4 és egy 2 éves. Elvileg a nagyobb ovis, de azért sokszor van itthon betegség, szünetek stb miatt, most is lassan két hete. Férjem ugye dolgozik, így két éve egyedül nyomom szinte minden hétköznap két gyerekkel plusz ugye előtte 9 hónap terhesség egy gyerek mellett. Nagyon nehéz. Itt is volt már kiabálás párszor (mikor a nagyobb a végletekig feszíti a húrt), szoktak tévét nézni, kapnak csokit, rengetegszer vagyok sajnos sík ideg. Nem vagyok szuperanya, na. Dehát nem egyszerű két gyerek minden szükségletét megoldani, főzve is legyen, lakás se legyen romokban, óvodába is jussunk el, ha nincs óvoda, akkor játszótér (ovis napon is), mindig kell valamelyiknek valamilyen ruha cipő stb, ünnepekre készülni, játszunk is otthon együtt. És akkor én meg az én szükségleteim még hol vannak a történetben....

Kitartás... a szuperanyákat leszámítva mindenki szív valamilyen szinten, csak sajnos ciki beszélni róla.

2022. ápr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A teendőket en feladtam. Kosz van es kupi. A főzest mindig megcsinálom, a többit elengedtem, az ép eszem fontosabb.
2022. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt szoktam érezni!Most két éves,van hogy rákiabálok!Szerintem aki azt mondja,nem szokott elszakadni a cérna az hazudik.Nem lesz rosszabb amugy,pont hogy nekem sokkal könnyebb.Egy 10 hónapossal kiabálhatsz szegény nem érti,mert tul pici Egy két évessel az esetek többségében a szép szó is elég,megérti.Pl.Oké ha rossz vagy,ma nem megyünk játszótérre.Ez beválik.Jobb mintha kiabálna az ember.Mondjuk a kiabálás akkor jön ki belőlem,mikor veszélyeset csinál,vagy akar csinálni.Szóval kitartást és próbàld szép szóval,kösd le,játsz vele stb.
2022. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!