Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti is szoktatok...

Anyukák ti is szoktatok kiakadni? Kerlek nyugtassatok meg

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kisiam(IGEN TUDOM HOGY MEG PICI ES HOGY A NEHEZE MEG HATRA VAN ,MI LESZ VELEM KESOBB KOMMENTEKET NEM KEREK) akit imádok tényleg az eletem. De neha annyira feszult,turelmetlen vagyok vele szerintem a faradtsag. Es van h elkiabalim magam pl h "ne csináld" amikor veszelyes dolgokat szeretne , es ra 2 percre buntudatom van hogy rossz anya vagyok mas anyak annyira ügyesek..

En meg kudarcot vallottam? A HT sem megy..szokott nezni meset..engem ezek a dolgok nagyon frusztralnak hogy masok tokeletesek..

Illetve meg azon huzom fel magam hogy nem tudom a teendoimet csinalni mellette..

Anyukak nektek is vannak rosszabb napjaitok?


2022. ápr. 22. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első év nem volt sosem probléma. Ott még ha szóltam, tudták, hogy nem az nem. Tök furi.

Nekem a nagy 3 éves, na vele napi 20x üvöltök lassan. Már sokszor félek, a szomszédok rámhívják a gyámügyet.

Kicsi 7 hónapos, eddig áldott jó gyerek. Eddig.

2022. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem alkalmazkodsz kicsit hozzá? Kezdj bele valamibe amikor elvan. Először mindig töltsd fel a vele való foglalkozást, utána jobban elvannak. Ezt a raordítast sosem ertettem.. Ugy viselkedj vele, amit szeretnél tőle majd viszontlatni. Nem igaz hogy nem tudod kontrollalni magad, átmenni masik helysegbe lenyugodni miután elvetted tőle amit nem stabad stb. Veszélyes dolgokat szuntesd meg, alakitsd at. Mindig ki lehet egy ilyen kicsinek találni valami újat ami lefoglalja. Pár kartondoboz, flakonba kupakok stb. Ne a kiabálás legyen az eszkoztarad. Gondolom azt sem szeretnéd majd ha bölcsibe, oviba igy viselkednenek a gyerekeddel. Ha mástól nem turned meg, magadtól se.
2022. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó utolsó... senki se kíváncsi erre. Itt most kiadta az ember ami a szívét nyomta, nem kell a bűntudat keltés. Te is kiabálsz, tudjuk, nem kell a rizsa. Nem kell tettetni.
2022. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
12. Hú 12-es! Szerintem hallgass! Senki sem kíváncsi az ítélkezésedre, meg a szuperanyaságodra. Vannak nehéz napok, vannak nehezebb gyerekek. Én pl baromi szerencsés vagyok, tök laza a gyerekem, de ez nem miattam van. Nem azért van mert én valami csodás anyuka vagyok. Ő ilyen. Ellenben nem alszik egyedül. Na és ez sem az én hibám. Tanácsolni, ötletelni lehet, kioktatni légyszi ne! Azzal tele van egy anyának ígyis-úgyis a padlás.
2022. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
#14 így van!Én is szerencsésnek mondhatom magam,DE!ez elsősorban természet kérdése.Lehet,illetve kell nevelni,de minden gyereknek van egy alap természete.Ha sétálunk ismerőssel,az ő gyereke nem bír magával.Rugdossa,harapja az anyát,ha fogja a kezét.Na ezt nem tűrném el!Ez már viszont a rossz nevelés,vagy a nevelés hiánya.
2022. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!