Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy birjatok az...

Anyukák hogy birjatok az éjszakázást?

Figyelt kérdés
2 hetessel vagyok itthon, de már hulla vagyok, mert szülés óta nem pihentem ki magam legalább annyira, hogy 1 éjszakát át tudtam volna aludni. Egyedül maradtam a picivel így mindent egyedül csinálok.
2022. ápr. 29. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nagyon nagyon rosszul bírtam. Szinte minden nap bőgtem (vagyis minden éjszaka) volt hogy óránként fenn voltunk. Most másfél éves, 1 hete alussza át az éjszakát, vagy csak 1x kel. Szóval kitartást, még nagyon az elején vagy. Nálunk az első 1-2 hét volt brutális, aztán kb 3-3 és fél hónapos koráig kb 3 óránként kelt szopizni, arra azt mondtam még hagyján. De aztán beindultak a fogak, a mozgásfejlődés, és azóta ilyen sz.r volt mostanáig.
2022. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve szültem, azóta nem aludtam át 1 éjszakát sem!!!

Még élek... 😃

Nem egyszerű, de majd hozzászoksz.

2022. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

3 éve nem aludtam át az éjszakát 🤣

Fiam 1 éves koráig 5-6x kelt éjjelente.

Utána 2x átlagban. Masfél éves lett, ujra terhes lettem, akkor a hasamtól nem tudtam aludni... most 3 éves a nagy, még mindig kel 1x, 7 honapos a pici, 4-5x kel.


Én totál megszoktam 🤷‍♀️

2022. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
12%

Férjed? Lelépett a terhesség alatt?

Szüleid nem tudnak segíteni?

2022. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 7 hónapos a fiam, a kezdeti 42 millió alkalomhoz képest ma már csak olyan 5-7x kel. Nálunk bevált, hogy magam mellé vettem, és éjszaka elég csak közelebb húzni, eszik, és visszaalszik. Így is felkelt, de nem annyira rossz, mint amikor járkáltunk, meg üvöltve zokogott fél éjszaka.

Persze aki tudja ezt, az sosem rest megjegyezni, hogy tönkreteszem a gyereket, meg odaszokik, meg mindenféle módon ahogy lehet, ez rossz, de gondolom ők nem maradtak ébren 3 hónapon keresztül megállás nélkül. Vagy ha igen, hát az se érdekel, én nem szeretnék megdögleni az álmosságtól, úgyhogy mi alszunk együtt. De valamennyire mindenképp hozzászoksz.

2022. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éves én sem alszok át egy éjszakát sem. A nagy már át alussza, de az 1 éves nem, úgyhogy még egy jó darabig ez fog menni. Hogy hogy bírom? Ahogy mindenki: nehezen. Ezt nem lehet megszokni, csak elfogadni.
2022. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
4 éve nem alszom. Fél év szünettel kelek óránként éjszaka. Most várom a harmadikat. A férjem sokszor kiakad, ha segít éjszaka, hogy hogyan bírom ezt évek óta. Hát igazából már egyre rosszabbul. Folyton utolér minden sima nátha, nyavalya... 🙄 Na de majd hátha harmadikra kapok egy olyan gyereket aki bebizonyítja, hogy nem városi pletyka, hogy alszik a gyerek legalább 3 egybefüggő órát. 😅
2022. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos ez ilyen, nem is fogod ataludni. Nekem szerencsére van párom de ő éjjel spec alszik, csak akkor keltem fel ha valami para van. Az én fiam 3 hetes és 2x kel, egyszer 1 óra körül, egyszer meg 5,6 körül, tökre birhato.
2022. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okoz gondot…



4 év óta màr előfordul, hogy alszom át èjjelt, vagy csak egyszer 3-4 percre kelek fel.



De 1-2 hónappal ezelőtt volt 4-5 ébredés vagy olyan, hogy vissza sem aludtam órákig.


1,5 év különbséggel vannak gyerekeim.


De engem ez nem visel meg annyira.. a nem visszaalvós igen, de az, hogy mondjuk 5-6 alkalommal 5-10 percre kelek, az nem.

2022. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Amikor én voltam egyedülálló anya újszülöttel, én feladtam minden elvemet és magam mellé vettem a picit, sokkal pihentetőbbek voltak az éjszakák. Aludj napközben is, amikor ő alszik és kitartás, nem tart örökké! Sem a csecsemőkor, sem az h egyedül kell ezzel megbirkóznod!<3
2022. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!