Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogyan bírjátok a...

Anyukák hogyan bírjátok a hajnali ébredéseket éjszakázás után?

Figyelt kérdés

Nekem folyton azt mondják családtagjaim hogy hogy fogok felébredni majd mikor kell menni dolgozni!

9 hónapos a babám és éjjel nagyon gyakran ébred és hajnalban fél 5-5 óra körül már neki reggel van és majd csak 8-9 óra körül alszik vissza 1 órára.

Anyukák ti hogy vagytok a hajnali kelésekkel?



2014. júl. 16. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, de ez van. :)
2014. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első! neked hány hónapos a babád?
2014. júl. 16. 09:34
 3/11 A kérdező kommentje:
N
2014. júl. 16. 09:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Szarul...

1,5 éves lányom van,éjjel még 5-8x felkel cicizni.

Reggel 8kor pedig ébred.De ma elhatároztam magam,hogy leszoktatom a ciciről, bármennyire nehéz is!!

2014. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehezen! Két éves múlt a kisfiam és éjszaka többször felkel inni kér! Majd vissza alszik! Néha kicsit nyöszörög de én arra is felek! Mondjuk ő 6 és 7 között ébred de 11- délig ébren van! És mikor ő elalszik én gyorsan főzök takarítok stb! Este olyan 9 után alszik el, ezután gyorsan össze pakolok fürdök és van hogy 11után kerülök csak ágyba szóval két éve zombi vagyok! Egy egy jobb éjszaka után kicsit jobb de már teljesen hozzá szoktam! Fura lesz ha majd átalussza az éjszakát! :D
2014. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nálunk pont emiatt alszik velünk. Ha engem éjszaka felkeltenek, teljesen hasznavehetetlen vagyok. Igy meg én is ki tudom aludni magam, egyáltalán nem zavar hogy velünk alszik.

Fèl éves múlt, este 9körül alszik el. Éjszaka szinte észre se veszem ha felébred, "kiszolgálja" magát, aztán alszik is tovább. Reggel 7-fél 8 körül ébred. Nekem teljesen jó ez így. Az egyetlen hátulütője hogy nélkülem egyáltalán nem alszik. De ezt az 1-2 évet kibírom, imádok vele összebújni.

2014. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az én gyermekem a kiságyban alszik, örülök hogy sikerült bele szoktatnom, mert nem mindig volt ez így 7 hónapot a babakocsiban volt csak hajlandó éjjel nappal aludni.

Most már csak nappal alszik kocsiban de már ringatni is alig kell, az esti alvászatánál kézben ringatom el és úgy rakom a kiságyába.

Az éjjeleim arról szólnak hogy álltalában 8-10 alkalommal felkelek hozzá cumikát teszek a szájába cumit keresgélek mert hiába van 14 cumija csak 2 fogad el.

Éjjel még 3 szor eszik kb 3 óránként tápszert.

A többi teáztatás és cumi visszapakolás.

Hajnalban mikor pirkad , világososdik ő már felébred , nem is alszik vissza, pedig látszik rajta hogy álmos, és akkor már engem sem hagy aludni.

Maximum idő amit alszik éjjel az 8 óra hossza de közben ő is felébred.

Lehet hogy fogok beszerezni egy extra vastag sötétítő függönyt amin nem süt át a nap és sötétség lesz, és hűvös.

Redőnyünk az sajnos már nincsen mióta ki lettek cserélve az ablakok.

2014. júl. 16. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:

hát igen a világosság miatt kellhet hajnalban,nekem mindkét fiam full sötét szobában alszanak zületésüktől fogva és 8-kor alig bírom kiverni őket az ágyból!

A másik:az hogy egy 9 hós éjjel még 3x eszik nem valami szuper!Pedig én hidd el nagyon liberális anyuka vagyok!De ez a babád gyomrának,bélrendszerének nem igazán tesz jót!

Gondolj bele:mikor pihen a gyomra??,ha még éjjel is eszik szinte folyamatosan akkor soha és ez nem valami jó!

Próbáld meg leszoktatni valahogy!

Még valami:nekem a dokink azt mondta ha ilyen sokszor kel a baba és reggel látni hogy még kialvatlan,álmos akkor ott bizony babakori alvászavarról beszélünk!

Így ezt ajánlotta nekünk és ez bevált: [link]

plussz ez mellé még a coffea tostát adtam és átaludta az éjszakákat!

2014. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Születése óta nem alszik jól!

Maximum eddig 4 óra hossza volt amit zavartalanul végig aludt ébredés nélkül , az esetek több százalékában sírva ébred és kevesebb időre!

2014. júl. 16. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk kb fél évig ez volt... Nagyon rosszul viseltem de mindig arra gondoltam h lesz ennél jobb is...
2014. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!