Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent a gyerekemmel?

Mi tortent a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

3 napja a masfel eves gyerekem kifordult magabol . Mintha megszallta volna valami. Eddig is voltak kis hisztijei, de ez az elmult 3 nap maga a nagybetus KATASZTROFA. SEMMI nem jo neki, egesz nap ordit, hisztizik, konkretan probal terrorizalni (tudom persze egy masfel eves hogy tudna.. hat tud). Csapkod engem, sot igazabol barkit, hozzamvag dolgokat, tepi a hajam.

Ma megvolt a masodik kezrecsapas (az elsonel mar 10perce egy kemeny muanyag jatekaval utotte a fejem hiaba mondtam, kertem, hogy ez faj ne csinalja-azota nem csinalja)most a tompa villajaval akarta mindenaron kiszurni a szemem nekem es a nagyanyjanak is. Hiaba kertem tobbszor hogy ne csinalja, nem szabad, faj.

Amugy egy korahoz kepest tok ertelmes kislanyrol van szo, aki eddig szotfogadott es nem bantott senkit.

A fogait nem latom, hogy jonnenek (16foga van), 1 evesen indult el stabilan, beszelni ertelmes szavakat kb 2 honapja kezdett.

Vagy ez igy tok normalis amit csinal es ez ezzel a korral jar?

Kezdem elvesziteni az idegrendszerem tartalekait mert semmivel nem tudom kizokkenteni amikor hisztirohamja van ami kb 20percig tart. Hiaba olelem magamhoz akkor csapkod, ha figyelmen kivul hagyom elobb abbahagyja es akkor nem bant.

Meg annyi, hogy ezalaltt a 3 nap alatt az ejszakai alvasa is borzalmas. 10korul alszik el es ejfelig-egyik tok jo minden, utana ha nincs a mellem a szajaba akkor kinkeservesen ordit amig megnem kapja. Probaltam mar a leszoktatassal,na akkor majdnem lilara fullasztotta magat a sirassal.



2022. ápr. 29. 22:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%

Csoportelső 5 éves? Miféle csoportban első? 🤔

Dob neked elsőre egy könnyen kezelhető nyugis gyereket, attól még nem leszel szuperanyu.

Most kikaptad, hogy milyen ha egy picit tenni is kell. ;)

Tenni, nem verni!

2022. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%
10 perce csapkodott tèged, erre megütötted, ahelyett, hogy az első ütèsre elvetted volna tőle a jàtèkot, amivel csapkodott. Itt te voltàl a hibàs nem a gyerek.
2022. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!