Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha nem érzem magam...

Normális ha nem érzem magam rossz anyának?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom/ olvasom hogy kb mindenki úgy érzi hogy rossz anya. Hat én nem 🤣 7,5 hónapos a fiam, egész nap együtt vagyunk, játszunk, kajákat kóstolgatunk, csavargunk, együtt alszunk, sokszor nappal is alszom vele. És ha csak hagyom magára játszani, míg csinálom a teendőim vagy épp csak telefonozok sincs lelkiismeretfurdalásom.
2022. máj. 18. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, normális. A rosszanya vagyok nyafogók konkrétan tökéletesnek képzelik magukat, csupan azért nyafognak, hogy az emberek azt mondogassak nekik, jó anyák.
2022. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Jah, mint amikor a nők azt mondogatják hogy ugye kövér vagyok?? Azt akarják hallani, hogy dehogy, nagyon csinos vagy.
2022. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én sme éreztem magam sosem rossz anyának, szerintem nagyobb a hangjuk, jobban meghalljuk azokat, akik ezt terjesztik.

Amikor megszületett a 2. gyerek és egyik a másikat folyton felkeltette, néha sírni "kellett" hagynom a picit vagy a nagyot stb, akkor kicsit rosszul éreztem magam, de akkor is tudtam, h jó anyjuk vagyok.

2022. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is így érzem 🤷‍♀️

Egész nap játszunk , mesélek neki, az udvaron vagyunk, fogócskázunk, eszünk a 9 hónapos kisfiammal.

Sosem éreztem rosszul magam azért mert nyomkodtam a telefont amíg ő tök jól elvolt egyedül.

Sőt, nálunk a tv is megy Egész nap háttérzajnak. De kB le se sz.arja.

A mese se érdekli

Maximum a reklám 🤣

És abszolút nincs bűntudatom csak mert mások úgy gondolják ez már bűn

2022. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Normális. Ahogy az is, hogy valaki annak érzi magát vagy megerősítésre vágyik. Nem vagyunk egyformák, a gyermekeink se azok. Lehet más személyiségű gyerek vagy több gyerek mellett mást mond az ember..de az is lehet olyan a személyisége, hogyha a gyereke egy roncs lenne se venné észre és azt mondaná ő jó anyának érzi magát.. Ezer dolog függő kiben hogy alakul ki, a terhességtől, a szülésen..stb-n át.. Ne ítélkezz amig nem ismered más történetét.
2022. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Majd később…
2022. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Első gyerekkel, amíg ilyen kicsi volt, én is így éreztem. Aztán jött a dackorszak, a kistesó, már ez gyökeresen megváltozott
2022. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!