Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom elviselni a babám sírását?

Figyelt kérdés
Más babák sírása soha nem zavart, a sajátomé sem mindig. Most 3,5 hónapos, de totál ki tudok borulni tőle. És nem értem miért, még a hasfájós és nem alvós korszakot is jobban viseltem. Pedig most egy panasz szavam nem lehetne, hiszen átalussza majdnem az egész éjszakát. De nappal nincs el egyedül, ha nem vagyok mellette akkor csak nyűglődik. Ha ott vagyok és lát, akkor meg mindent csinál, nevet, forog, nézelődik... Így én semmivel sem tudok haladni. Ha pedig elfárad, akkor viszont kész katasztrófa. Olyankor semmi sem jó. Csak nyöszörög egy órát, aztán még felet sír mire bealszik valahogy. Az más amikor tudom hogy éhes, mert akkor megetetem és minden rendben van. De sokszor nem tudom kitalálni hogy mi a baja, és attól tiszta ideg leszek. Próbálok nyugodt maradni, mert tudom hogy csak ront a helyzeten a feszültségem, de nagyon nehéz.
2022. máj. 24. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

De szeretem az "ez a dolgod" jellegű válaszokat. Most aztán jól megmondtátok... nyilván a kérdező is tudja, hogy ez a dolga. :D

Ettől még jól esik úgy belekezdeni egy mosogatásba, hogy az ember nagy biztonsággal azt tudja mondani, hogy be is tudja fejezni. Az elején nekem már ez is jól esett. A kendőt utálta, a pihenőszéket 10 perc után megunta és igen. Én is elfáradtam a sírásában 10 perc után, amikor semmi nem volt jó, kialvatlan voltam és csak szerettem volna megenni a reggelimet nyugodtan. Nyugalom, ez ezzel jár, majd elmúlik ez is. :)

A legjobb tanács, amit kaptam a nehézségekre, hogy tökmindegy, hogy jó vagy rossz, átmeneti. El fog múlni.

2022. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ki kellett volna húzni időben! :D
2022. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!