Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak az exszel? Hogy...

Mit csinaljak az exszel? Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem idevalo kerdes, de a parkapcsolatok oldalon, ahol kiirtam, ahova tartozik ott csak olyan valaszokat kaptam ra, hogy assak godrot, amibe beleesik, igy abban bizom, hogy itt kapok ra ertelmes valaszt.


Parom a volt felesegevel kozosen dolgozott a sajat cegukben, es a ceg a sajat hazuk hatso udvaraban van. Ex mar januar 1 ota nem dolgozik ott, de azota is nap mint nap bejar a cegbe, pakol, elviszi a csetrest, odajar beszelgetni paromhoz, aki mar tobbszor mondta neki, hogy ne jojjon, ha akar valamit a gyerek miatt, akkor hivja fel, a tobbi nem erdekli, de akkor is jon.

Ide is jon hozzank, folyton sms-ezget, sutit kuld nekunk. Nem vagyok ra feltekeny, mert undorito, gusztustalan egy no, de egyszeruen hanyok tole. 3 eve az agyamra megy, mindent tudni akar tolunk, es elmegy a barati tarsasagba es ott arrol beszel, hogy MI hova megyunk, mit csinalunk, EN mit csinalok, merre megyek, stb. folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy mi mit hol hogyan.

Parom azt mondja, hogy a fia miatt kell a jo kapcsolat koztuk, de ez nekem tobb a soknal.

A heten eljutottam odaig, hogy eleg volt, de az uramat szeretem, es nem akarom otthagyni csak azert mert egy ilyen majom a volt neje. El lehet valahogy uldozni a not? Vagy mit lehet vele csinalni? Mert en igy nem akarok elni, hogy o benne van a mi eletunkben!

Most idejarkal a picibabamat nezni. Egyszer megengedtem, de utana mondtam, hogy nem kell tobbet jonnie. Minek? Kim o nekem?

Most is Mikulasajandekokat vasarolt az en gyerekeimnek! Mi a francnak? Annyira utalom.


Valaki mondjon valamit hogy lehetne tole megszabadulni!!!!

Koszonom



2012. nov. 27. 12:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mar azon is agyaltam, hogy most lehet ez a szules utani depresszio resze (vagy nem depresszio, mert nem vagyok depresszios, csak a hormoningadozas resze), hogy ennyire idegesit, de egyszeruen nem tudom elviselni tovabb.
2012. nov. 27. 12:37
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát...Én szüleim 2éves koromba váltak el.ÉS tök jóban vannak.Amikor szültem,ketten jöttek le együtt apám kocsijával.És nevelőanyám is jóba van anyámmal,nem is laknak messze egymástól.Nem hiszem,hogy ez nagy ügy lenne.Miért ne lehetnél jóban vele?
2012. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én soha nem értettem azokat az embereket, akiknek van egy konkrét problémájuk és nem az adott személlyel beszélik meg, hanem vadidegenektől várnak tanácsot.

A megoldás: szemtől szembe.

Mond el neki, hogy ti egy külön család vagytok, ide csak akkor jöjjön, ha híjátok, vagy előre le van beszélve. Nem szeretnél haragot, de úgy érzed, hogy ő túl sok a ti életetekben, nincs szükségetek ennyi látogatásra. Tartsa tiszteletben a kéréseteket mindenféle sértődés nélkül.

Hidd el, hogy az egyenes, őszinte beszéd sokkal de sokkal többet ér, mint az évekig tartó morcoskodás és mérgelődés, egymás kerülgetése.

Én anyósomnak mondtam meg, anyuka, ide csak akkor jöjjön, ha hívjuk, ne váratlanul. Meg is sértődött, aztán pár hét után belátta, hogy igazam volt, azóta szent a béke. Utálom a váratlan vendégeket, a pofátlanokat meg egyenesen gyűlölöm. Miért kéne neked jópofizni bárkivel is? Ő sincs rátok tekintettel, hát te se legyél rá és mond meg, amit ide leírtál. Tudom, hogy kellemetlen lehet egy kedveskedő, sütit hozó embert visszautasítani, de ha ennyire zavar, akkor meg kell tenned, különben ki fog készíteni az állandó jelenlétével.

2012. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: nem érted a kérdést! Itt nem arról van szó, hogy nem akar jóban lenni, hanem miért is kéne elviselnie, hogy az otthonában zaklatja nap mint nap a férje ex felesége? Miért lenne kötelező szimpatikusnak lennie? Miért kéne eltűrnie, hogy mindenbe beleüti az orrát?
2012. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk rosszban, es mivel az o fiat nevelem heti 3-4 napon, igy nem is akarok rosszban lenni vele. Minden barati osszejovetelen, szulinap, buli, hetvegi foci, mindenhol ott van, tehat rosszban gyakorlatilag tilos vele lennem, csak egyszeruen idegesit, hogy azzal tolti az idejet, hogy en mikor mit csinalok vagy mit nem, hova megyek, kivel beszelek, mit mondok annak a valakinek. Ha azt mondom, hogy elmegyek moziba egy ismerosnek, akkor 2 orahossza mulva jon az sms, hogy milyen volt a mozi?

Egyszeruen megorulok tole.

Meg masfel eve vagy hogy ugy dontottem, hogy oke, akkor ha ennyire akarja legyunk baratok. Mondtam neki, hogy igyunk egy kavet, beszelgessunk.

10 perc mulva hivott a parom, hogy ott van az ex nala az irodaban es sir, hogy mit csinaljon, mert nem akar velem kettesben lenni.

De egyebkent utal engem, mert a ferje miattam hagyta ott. Legalabbis o ezt hiszi.

2012. nov. 27. 12:53
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Fordítsd meg a dolgot. Mit szólnál ha a gyereked apja most mással lenne, mindegy ki hinbája és miért. Te próbálnál normális kapcsolatot kialakítani az új nővel, meg a gyerekével, erre ő bunkó módon elzárkózna ettől. Hogy ki ő neked? A mostohafiad anyja. Ha a párodat választottad, vele jár a gyerek is, és a gyerekkel meg az anyja. Ha téged ez zavar, nem kell elvált emberrel kezdeni. Jobban járnál ha megpróbálnál konszpolidáltan viselkedni, nem ilyen bubnkón megnyilvánulni, azért mert féltékeny vagy.
2012. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Es koszi a valaszokat! :-)
2012. nov. 27. 12:57
 8/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a volt feleseg a gyerek miatt orokre az eletunk resze, de az, hogy az en privat szferamban kotorasszon az nem resze a gyereknevelesnek.

Es nem vagyok ra feltekeny. O feltekeny ram.

Soha nem voltam 1 percre se feltekeny ra!

2012. nov. 27. 12:59
 9/21 anonim ***** válasza:

Tök egyértelmű, hogy nem bír téged és csak a közeletekben akar lenni, hogy mindent tudjon, lásson. Az sem kizárt, hogy nem akar bosszút állni rajtad a sérelmei miatt.

Szóval hidd el, a legjobb, ha elmondod neki, hogy nem kell erőltetni a barátkozást sem és a látogatásokat sem, mert nagyon zavar, hogy naponta ott van nálatok. Kérdezd meg, hogy fordított esetben ő mit tenne?

Nem kell sértőn beszélni vele, csak hogy megértse, nem akarjátok minden nap ott látni, semmi keresnivalója a ti házatokban. Az sms-ekre sem kell reagálni, nyilván van hátsó szándéka, ha ennyire erőlteti a barátkozást. Vagy egy pszichiátriai eset, aki azt hiszi, hogy ti vagytok az ő családja.

2012. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát a hozzászólásod alapján ő még mindig szereti a párod, és vissza akarja kapni. Úgy érzi ez könnyebb ha a férjed azt látja milyen jó fej ő hogy így szeretne veled jóban lenni. Én azt csinálnám, hogy még jobb fej próbálnék lenni mint ő és ezt tudatosítanám is a férjemben. Amúgy megértem azért őt is. Szar lehet neki nagyon.
2012. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!