Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 50-hez közel első babát...

50-hez közel első babát vállalni? Mennyire jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Párom most lesz 47 éves.

Egy ideje mondogatja, hogy legyen babánk. Én is érzem a vágyat rá, de 1-2 évig nem szeretnék még gyereket. Ő sem lesz már fiatalabb és hiába tartja jól magát nagyon, foglalkozik magával, sportol, picit tartok attól, mi lesz majd 5-10 év múlva, ha nem csak ketten lennénk.


2022. máj. 26. 10:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Te mennyi idős vagy?
2022. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Szóval nekem pont jó lenne az, ha mondjuk 2 év múlva lenne babánk, vagy akkor kezdenénk el próbálkozni.
2022. máj. 26. 10:53
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Hú, mit kapsz ezért majd itt. :D
2022. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
4 éves a kapcsolatunk, szóval már-már megszoktam, hogy idegenek szeretnek véleményt formálni rólunk. :D
2022. máj. 26. 11:01
 5/44 anonim ***** válasza:
80%
Férfiaknál nincs akkora jelentősége a kornak. Mármint inkább nőknél nő meg a genetikai kockázat a korral. Ettől függetlenül, ha komoly a kapcsolat, régóta együtt vagytok, akkor nem érdemes húzni az időt. A korkülönbséggel kapcsolatban nem írok véleményt, mindenkinek magánügye.
2022. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem a legszerencsésebb életkor kis gyereket vállalni, de szerintem ezt mindenki maga érzi. Lehet valaki 60 évesn is Fitt, és 30 évesen is lepusztult
2022. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Azt kell nagyon átgondolni, hogy van-e még türelme meg kedve babázni. Az első idők azért tényleg megterhelőek, éjszaka kelni kell, gyereket emelgetni, hurcolni. Stb. Tényleg nagyon egyéni, de én az ilyen idős embereken azt látom, hogy nagyon nem hiányzik már ez nekik.
2022. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Húzni túl sokáig én sem szeretném, mert vágyom kisbabára én is azért.

Csak előtte szeretnék esküvőt, az őszre ígért házunk átadása is csúszik, nem akarnám terhesen/kisbabával az építkezéssel járó idegbajt.

Meg én nagyon szeretem a munkámat is, szeretnék még egy kicsit teljes állásban dolgozni benne.

2022. máj. 26. 11:07
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Neked van időd bőven.
2022. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
43%
Te fiatal anyuka leszel. Apuka kora annyira nem mérvadó. Nyilván szeretnéd megalapozni minden szempontból a baba jövetelét. Szerintem nyugodtan. Sok boldogságot Nektek!
2022. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!