Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynevek azok, amelyek...

Melyik lánynevek azok, amelyek nagyon népszerűek, szerinted viszont nagyon csúnyák?

Figyelt kérdés

Nekem ilyenek: Zselyke, Luca, Boglárka, Zsófia - csúnya hangzásúak

Olívia - egy volt tanáromra emlékeztet, aki egy klimaxos hisztérika volt, de ettől eltekintve sem tetszik,

Anna - ez olyan gagyi név nekem, befejezetlennek tűnik, + feltételes módban van

Sára, Izabella, Adél, Janka - öregasszonynevek


Feltűnt, hogy milyen divatosak lettek olyan nevek, amiket vmi sztárocska adott a gyerekének, vagy őt magát hívják úgy, és ezt tök röhejesnek tartom, ezek a nevek eddig is megvoltak, mégsem tűnt fel senkinek, de ha már x y celebecske adja, akkor mi is adjuk Géza! Pl. Lara, Adél, Zselyke, Natasa, Nara, Lotti, Milla, Amira, Panka, Zorka, Lujza, Nina stb.


Jöhetnek a kövek :)


2022. máj. 29. 00:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%

Zoé, Enikő


Igaz az Enikő nem olyan népszerű, de nem értem hogy tetszhet valakinek ez a név, pedig tudom, hogy az emberek különböznek.

2022. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

na, az nekem sem tetszik.

sosem tetszett, de a mónika show-s Enikő után már pláne nem is fog :D

2022. máj. 29. 00:47
 3/56 anonim ***** válasza:
55%
Bocs de mi szép neked? Ezek között vannak tök jó nevek is.
2022. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
46%
Zoé. Soha az életbe nem fogom megérteni, mi a szép ebben a névben. Ezt is amúgy egy celeb adta a gyerekének a 90-es évek végén, az előtt a lőtéri rühes kutya nem nevezte el így a lányát.
2022. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
0%
Melyik celeb volt az?
2022. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
67%
Szabina szerintem szörnyű
2022. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a Zoltán Erika.
2022. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
40%

Nekem csak a felkapott nevek zavarnak. Janka lehet öreges de nekem ritka és ismerek borzasztó felnőtt Jankát és tök cuki szép kislányt is, akihez illik a Janka és alig emlékszem már az affektált beképzeld kurfa Jankára


Viszont zavar h kezdőbetűk fel vannak kapva: minden kisfiú M vagy B


Márk Maté Milán Medox


Bence Benjámin Botond Benedek Balázs Barnabás Boldizsár Bálint

2022. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is a Zoé. Borzasztó ronda. Honnan jött egyáltalán? Gyerekkoromban még nem is volt ilyen név, ma meg toplistás!? Zselyke szintén. Előrántották a semmiből és hirtelen milyen népszerű lett.


Én inkább a klasszikus neveket szeretem, a felsoroltak közül tetszik a Zsófia, Anna, Boglárka.


De eleve nem adnék túl gyakori nevet a gyerekemnek, mert nekem is az van, és mindig akárhová mentem (óvoda, iskola, szakkör, tábor, fősuli, munkahelyek, barátok) mindenhol volt legalább egy Timi rajtam kívül. Egy idő után már nem is kaptam fel a fejem, ha meghallottam a nevemet, mert 90%-ban máshoz szóltak vagy más lányról beszéltek. Pár év múlva ugyanígy járnak majd a Lilik, meg Hannák.

2022. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
77%

Abigél


Igaz ez nem olyan népszerű (szerencsére), de ugyanazt írhatnám, amit a 4-es válaszoló, ezzel a névvel behelyettesítve

2022. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!