Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynevek azok, amelyek...

Melyik lánynevek azok, amelyek nagyon népszerűek, szerinted viszont nagyon csúnyák?

Figyelt kérdés

Nekem ilyenek: Zselyke, Luca, Boglárka, Zsófia - csúnya hangzásúak

Olívia - egy volt tanáromra emlékeztet, aki egy klimaxos hisztérika volt, de ettől eltekintve sem tetszik,

Anna - ez olyan gagyi név nekem, befejezetlennek tűnik, + feltételes módban van

Sára, Izabella, Adél, Janka - öregasszonynevek


Feltűnt, hogy milyen divatosak lettek olyan nevek, amiket vmi sztárocska adott a gyerekének, vagy őt magát hívják úgy, és ezt tök röhejesnek tartom, ezek a nevek eddig is megvoltak, mégsem tűnt fel senkinek, de ha már x y celebecske adja, akkor mi is adjuk Géza! Pl. Lara, Adél, Zselyke, Natasa, Nara, Lotti, Milla, Amira, Panka, Zorka, Lujza, Nina stb.


Jöhetnek a kövek :)


2022. máj. 29. 00:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kicsit ráértél 49 🤣🤣
2022. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
95%

#50


Ennyire ne feszülj már rá 😂

Én csak válaszoltam a kérdésre...

Nekem is tetszik az Olívia név ami a kérdezőnek nem, mégsem állok le savazni a kérdezőt, hogy hööö nem csak klimaxos hisztérikákat hívnak így 🤷🏼‍♀️

2022. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire népszerû, de itt egyre többször látom felbukkanni azt a nevet, hogy Víta. A latin vita=élet szóból ered, de muszáj volt hosszú í-re módosítani a magyarban, merthogy a “vita” a magyarban negatív jelentésû. Ennek így nem látom értelmét. Most vagy tetszik a latin Vita, mint "élet", és túllépünk azon, hogy magyarul mást is jelent, vagy ha nem akarunk “vitatkozásra” hasonlító nevet adni a gyereknek, akkor ne erôszakoljuk már meg a szót a természetellenes Víta alakra, hanem válasszunk mást.
2022. máj. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Hanna,Zoé,Lili,Lara,Mira,Maja,Izabella,Olívia,Janka,Bella,Panka,Panni,

Panna,Adél,Dorka,Zorka,Zselyke,Zejnep,Mia,Milla,Nara,Lara,Lora,Hédi,

Mirella,Dorottya,Borbála,Natasa,Petra,Réka,Elena.

2022. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Ja a Zejnep!! Ezt multheten hallottam először, anyuka ordított az utcán a kölykei után, hogy Zejnike, Szebasztiánka álljatok meg. Fogalmam sem volt mi lehetett a gyerek neve, de utána kimondta hogy Zejnep. Borzalom.
2022. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Zejnep!!!

Ismerős a Maternityn szült,Van tehát pénz, meg amúgyis értelmes emberek, és képes volt így elnevezni a gyerekét.

Egyébként engem már valaki felvilágosított, hogy valamelyik népszerű török szappanoperában a főszereplő csajt hívják így

2022. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!