Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynevek azok, amelyek...

Melyik lánynevek azok, amelyek nagyon népszerűek, szerinted viszont nagyon csúnyák?

Figyelt kérdés

Nekem ilyenek: Zselyke, Luca, Boglárka, Zsófia - csúnya hangzásúak

Olívia - egy volt tanáromra emlékeztet, aki egy klimaxos hisztérika volt, de ettől eltekintve sem tetszik,

Anna - ez olyan gagyi név nekem, befejezetlennek tűnik, + feltételes módban van

Sára, Izabella, Adél, Janka - öregasszonynevek


Feltűnt, hogy milyen divatosak lettek olyan nevek, amiket vmi sztárocska adott a gyerekének, vagy őt magát hívják úgy, és ezt tök röhejesnek tartom, ezek a nevek eddig is megvoltak, mégsem tűnt fel senkinek, de ha már x y celebecske adja, akkor mi is adjuk Géza! Pl. Lara, Adél, Zselyke, Natasa, Nara, Lotti, Milla, Amira, Panka, Zorka, Lujza, Nina stb.


Jöhetnek a kövek :)


2022. máj. 29. 00:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
41%
Redditen látom hogy Amerikában most nagyon tarol a Teodor és Teodóra. Szerintem egyatalán nem szép nevek, nem tudom mit esznek rajtuk.
2022. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
38%

Az Abigéltől én is hányok. Szerencsére csak itt gyakorin talalkoztam még vele.


Miért kellett a kukából előrángatni ezt a szerencsétlen nevet? Jó volt annak ami volt, egy irritáló lányregénynek, azt jólvan.

2022. máj. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
29%
Igen, Zoltán Erika miatt kapták fel a Zoét. Addig tényleg nem adta senki.
2022. máj. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
22%
A Ganxsta Zolee lányát is Zoénak hívják, mikor először hallottam még tetszett is a név, de mára már nagyon elcsépelt.
2022. máj. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
40%

Zselyke, Luca, Zoé, Janka, Zorka nekem is borzasztó. Kincső, Hanga, Csenge kb. egy évzizede volt népszerű, nekem nem tetszenek.


Az Olívia nekem kimomdottan tetszik, és az Adélt sem találom rossznak.

2022. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
9%
Pálma, Napsugár, Bianka, Antonella, Annamária.
2022. máj. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az ő végződésű nevek a halálom, legyen az fiú vagy lány név, a Villőt kifejezetten csúnyának találom.
2022. máj. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
67%
Villő, az echte magyar nevek bleh
2022. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
34%
Mira. Minden második gyereket a játszótéren így hívnak és a felének két neve van, így duplán kiabálják az anyukák.
2022. máj. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
37%
Zoé, Laura, Olivér, Nátán, Benett, meg az összetett nevek Annabella, Hannalena, ezek mind rettenetesek.
2022. máj. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!