Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi vagy hordozókendő/me...

Babakocsi vagy hordozókendő/mei tai?

Figyelt kérdés

Aki nem tud dönteni, illetve aki már döntött és kíváncsi, hogy jól döntött-e:


http://www.youtube.com/watch?v=zga_mW9vqnE&feature=player_em..


2010. szept. 19. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak babakocsim van. És eddig mindent megoldottam. Pedig autóval, busszal, néha vonattal is megyek. Aluljáró már meg se kottyan. És egy várat is bejártunk. Brendon nagydarab kocsi, nem ilyen városi.
2010. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szia!Mi megvettünk egy hiper -szuper babakocsit ,amit imádok is!Nyáron minden nagyon szuper volt!De jöttek az esős őszi napok is a gyereket meg vinni kellett oltásra!Na kkor jött a fekete leves!Én esernyővel,babakocsival(amit félkézzel toltam)elindultam!Az esővédő a babakocsin volt!A gyerek meg benne ordított,mert nem látott!!!Hát nagyon király volt!Mire az orvoshoz értünk már totálkáros volt szerencsétlen!Utána jött a következő gond!Be akartam menni a Sparba!Hát nem jött össze,mert nem tartanak kézi kosarat!Két kocsit meg még én sem tudok tolni!Így rápakoltam mindent a gyerekre amit vettem!És onnan raktam fel a szalagra!:(((És akkor jött a nagy pofáraesés!A babakocsi nem fért ki a lopásgátló kapun!!!A pénztáros megfogta a gyerekem!Én összezártam a babakocsit a biztonsági őr segített kivinni majd kezdtem összerakni a kocsit!Persze addig állt a sor!!!!Mindenki az anyámat szidta,mondanom sem kell!!!Na akkor döntönttem el,hogy veszek valami hordozót!Vettem egy mei tai-t!És ezerszer könnyebb az életem!De azért a babakocsit is használjuk...a sétához!
2010. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

0053-nak

túrázáéshoz ott a kneguru, később ahátihordozó. Mi azzal tűráztunk az Alpokban is

És babakocsi igenis kell, főleg Bp-en.

De babkocsival jártuk be tavaly ősszel pl Rómát.

Nem BKV-zok, elnben sétálunk, megyünk ma is voltam de bevásárolni.



Magadon cipelni a gyreket hosszú távon nem kényelmes, akármibe is viszed.

2010. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

túrázáéshoz ott a kneguru, később ahátihordordozó=

túrázáshoz ott a kenguru, később a hátihordozó

előző

2010. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyereknek kényelmesebb a kocsi. Nekem is csak az van.
2010. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mivel 100 anyukából 99 csak babakocsit próbált és csak azt tol, ezért 100 anyukából 99 a babakocsit fogja előnyben részesíteni és isteníteni.


A gyereket senki se kérdezi...

2010. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért ez a videó amit a kérdező belinkelt,nagyon érdekes,és további kérdéseket vet fel.Az a perspektíva,ahonnan a babakocsis "mozi" készült,fekvő baba szemszögéből készült,ez pedig feltételezi h picike még a baba.Ekkora babának talán még jobb,ha csak az anyját látja,talán megijedne ha túl sok inger érné.Jó esetben nem jön oda percenként vki "ungyuluka-bungyulázni",ilyen szempontból eltúlzott.Sportkocsiból,vagyis döntött ülésnél (nagyobb gyereknél)már kitárul a világ.Csalóka az is,h mi egy helyben ülünk a gép előtt,ezért olyan idegesítővé válik az egész képsorozat.Mozgásban lévő babánál ez teljesen másképp hat,mert -bár ő is fekszik,mégis érzi a kocsi mozgását,mozog a feje,stb.
2010. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja és ugye a babakocsi-csörgő..na az ront a legtöbbet a helyzeten.
2010. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyébként világosítsatok fel,mert azt mondják ezekről a hordozókról h ilyen pici babánál nem tesz jót a gerincének.Ha pedig már tud ülni,akkor közel sem ezt látja a sportkocsiból.Bár lehet h a mei tai-ba be lehet fekve is teni a babát(mint mikor szopizik),de ez esetben a látkép sztem még gyalázatosabb..
2010. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam a kengurut, hordozókendőt, nekem még mindig a babakocsi a legjobb hordozóeszköz.

Ahova szeretnék eljutok a babával. Igaz hosszú túrákra nem megyünk. Ha mondjuk hordozókendőben vinném a picit akkor bevásárláskor, a cuccot hozhatnám szatyorban. Igaz nem Budapesten élek. De én is utaztam már babakocsival buszon. Cipeltem lépcsőn.

Valamint, ha elalszik a baba útközben szerintem kényelmesebb neki a babakocsi.

2010. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!