Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan még fennáll a...

8 hónaposan még fennáll a bölcsőhalál kockázata?

Figyelt kérdés

Tegnap este bejelzett a légzésfigyelőnk (eddig soha nem fordult elő ilyen). Kétszer csippant mire odaértünk, a fiam nem ébredt fel rá, olyan mélyen aludt hogy mikor megráztam a vállát csak megmoccant picit és aludt tovább. Ugyanabban a pózban, ugyanott aludt tovább és akkor már jó volt a légzésfigyelő, szóval nem hinném hogy lemászott róla.

Mindig volt egy kis pléd a kiságyában, a napokban szokott rá, hogy ráteszi a fejét és párnának használja (hason alszik). Tegnap este is ez volt, lehetséges hogy ez okozta a gondot? Én már el akartam tenni a légzésfigyelőt, azt hittem már felesleges...


2022. jún. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Egyre kisebb esèllyel, de akar felnőttkorban is megtörtènhet. Legnagyobb veszèly 1 èves kor alatt van.

Ha màr tud forogni, maga pakolja a takaròt, akkor az nem veszèlyes rà. Hacsak rà nem tekeri a fejère. Adnèk neki kispàrnàt inkàbb, ha igènyli, hogy valami a feje alatt legyen.

2022. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
1 éves kor után csökken az esély rá. De van olyan ismerősöm, akik tavaly 2,5 éves kisfiút veszítettek el bölcsőhalál miatt. Sajnos kiszámíthatatlan.
2022. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Te jó ég, ez borzalmas tragédia:(

Akkor biztos marad a légzésfigyelő, és egy darabig nem kapja meg a takarót. Köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 25. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a 20 hónapos is teljesen üres kiságyban alszik. Még neki se merek takarót adni, sem kispárnát.

Így a biztos...

2022. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősünk a 2 éves fiát vesztette el bölcsőhalál miatt.

Én 2,5 évesen vettem ki alóla a légzésfigyelőt.

2022. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!