Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenkának mi az értelme,...

Bugyipelenkának mi az értelme, vagy előnye a sima pelenkához képest?

Figyelt kérdés
Hátulütője, hogy drágább, azzal meg szerintem nem jelent nagy előnyt hogy bugyiként használható, ha folyamatban van a szobatisztaság, szólni is tud, tehát a simát is le lehet venni róla, amíg bilire ül, meg vissza is lehet adni utána rá, meg állva is fel lehet tépőzárazni. Akkor mitől jobb a bugyipelus? Mi az értelme?

2022. jún. 30. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát nyilván bölcsödei gondozóként nehezebb, de mi többségben szülőként válaszoltunk, azért ott elég extrém helyzet a 10 gyerek. Egyébként mi is most kezdtük a bölcsit, és jelezték, hogy nem szeretik ezt, de nálunk pl itthon már semmilyen pelus nincs rajta, viszont mivel nem szól (időben), gondoltam a bölcsiben 8-12-ig inkább legyen rajta. De nem pisil bele, úgyhogy mondtam a gondozónak, hogy nyugodtan hagyhatja (hacsak nincs nagy dolog), majd megyek délben, és intézem én. De megértem, hogy ott nem praktikus.
2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10 vagyok

A sajátomnál is macerásabb gyorsabban lekapom míg matat az asztalnál és észre sem veszi.

Én is próbáltam az éjszakait is mert hátha nem folyik ki, hát abból még a déli alvásnál is kifolyt.

De sokan szeretik, nekem nem vált be.

2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
10. Mert nekünk könnyebb? 🤷‍♀️ Eldönthetjük, hogy nekünk mi könnyebb, vagy nem vagyunk elég képzettek hozzá? Én megértem, hogy a bölcsiben máshogy mennek a dolgok, el is fogadom, de ez olyan rossz szokása sok nevelőknek, hogy állandóan megkérdőjelezik a szülőt.
2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12. Na akkor itt az ellenpélda, nektek nem jött be. Csomó dolog van ilyen. Nem feltétlenül rossz dolog, mert nektek nem jött be.
2022. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdőjelezem meg, mint írtam nekem nem jött be, de sokan használják nekik igen.

Csak azt írtam le hogy nálam nem működik.

2022. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a 8 hónaposomnál is azt használok, ha a hasára fordul a pelenkázón, és juszt se hajlandó hanyatt maradni. Ha állva pelenkáznám, akkor nem lenne praktikus.
2022. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én éjszakára használom, mert a fürdetés után a mosógépen öltöztetem, és oldalról tudom csak ráfektetni a pelenkázólapra, de úgy meg a tépőzáras nem esik kézre, nem mindig sikerül szépen, stb., egyszerűbb ráhúzni. Plusz éjjel jobban tart, tuti nem folyik ki a pisi, mert nem csúszik el. Nappal is egyszerűbb lenne (mivel nem vagyok bölcsődei gondozó, itthon nincs rajta se cipő, se harisnya a melegben..., amúgy én fekve pelenkázom, pedig jár már), csak hát sokkal drágább, úgyhogy marad a nadrágpelus nappalra.
2022. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!