Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatás gyerekekkel illik?

Babalátogatás gyerekekkel illik?

Figyelt kérdés
Most jött haza a napokban a kórházból az sógornőm. Babalátogatóba mennénk, de van 2 gyerekem egy 3 és egy 10 éves. Szerintetek vihetem őket is, vagy nem illene? Ha vinném is őket, akkor nem szabad hogy ők is simogassák vagy felvegyék a babát? Minket régebben gyerektelenül látogattak mindig, nem tudom, hogy illene e
2022. aug. 20. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk a párom tesója és az unokaöccse/unokahúga, a legszűkebb családhoz tartozó személyek, így aznap meglátogattak minket, mikor hazajöttünk a kórházból. Ugyanúgy, ahogy az én tesóm és a családja is jött egyből. (a bátyám hasán aludt először egy jót a 2 napos lányom) Senki nem várt traktát, hanem hoztak kaját és cseppet sem zavartak, örültem nekik.


A 10 évesnek simán a kezébe adnám, a 3 évesnek csak akkor, ha nyugis. A saját 2,5 évesem megfoghatta a húgát, mikor haza hoztuk.

2022. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Először is kérdezd meg, hogy mikor mehetsz majd, van, aki hetekig nem fogad senkit, az, hogy zavarná -e őket a 2 gyerek szintén kérdés.

3 éves kezébe semmiképp nem adható a baba, a 10 évesébe igen, ez megint a szülőkön múlik, nyilván ha leülteted őket, mellettük vagy akkor oda lehet az ölükbe adni esetleg.

2022. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
35%
maradjanak otthon! kosz
2022. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Én pár napos babahoz nem mennék.Majd ha már kipihente magát a szülést a sógornőd+a baba is kicsit erősödik.De tudom hogy embere válogatja.
2022. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez abszolút attól függ, hogy anyuka hogy áll hozzá. Én nagyon örültem neki, rokonom ilyesmiről hallani sem akart. Mindenképpen kérdezd meg őket róla, hogy mi az elvárásuk, mondd meg, hogy csak nyugodtan, őszintén, ha őket még zavarná, semmi gond elintézed, de ha szívesen, látnák szívesen viszed őket.
2022. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg🤷‍♀️

Ez a legegyszerűbb módszer.

2022. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kérdezd meg. Nagyon gyerekfüggő. Van gyerek, akit szívesen látnék, ha hoznák, meg van, akit véletlen se akarnék a kisbabám közelében látni.

Azt mi nem tudhatjuk, az anyuka hogy áll a te gyerekeidhez. Illik az anyukához is legalább annyira alkalmazkodni, mint a babához, hiszen amúgy is van most épp elég problémája, fáradalma.

És ha elfogadsz még egy kéretlen tanácsot, ha most jött haza, ne siessetek annyira. Az első néhány hétben felnőttek látogatására sem vágytam, cseppet sem

2022. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Én nem örültem volna.

Hamarosan mi is megyünk babalátogatóba, eszemben sincs vinni a gyerekeimet. Találkoznak még eleget később.

2022. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer fogadtam de nem örültem, hogy hozták a gyerkeket az ovis bölcsisek még nagyon sokszor betegek, na meg te ismered a kislányod de ő még nem biztos, hogy érzi az erejét vagy, hogy kell oda nyúlni/unalmas is lehet neki, ha megtudjátok oldani szerintem a legilledelmesebb gyerek nélkül. De tényleg ember és helyzet válogatja.
2022. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Az a legjobb ha megkérdezed.

Nekünk nem volt sok gyerek a családban amikor a kislányom született de volt egy akit a hátam közepére se kívántam olyan rossz volt.

Ugrált a pár napos kislányom mellett és rángatta az anyját,hogy rakja le a babátert féltékeny.

Mondjuk akkor volt 5 éves de ha normálisan elbeszélgetett volna vele az anyja lehet kibírta volna hülyeség nélkül azt a fél órát.

2022. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!