Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázáskor bekenjem krémmel...

Pelenkázáskor bekenjem krémmel a fiam herezacsiját?

Figyelt kérdés
Vagy csak a zacskó alatt kell, a heréket nem?

2022. aug. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem kell. Ott nem is szokott pirosodni, csak a végbélnyílás környékén. Ott se kell rutinból kenni, csak a piros. Ezredannyi gond lesz a bőrével, ha nem kened, tapasztalatból mondom.
2022. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges a herezacskót kenni.

Igazából a popsikrém is egy megosztó téma. Mivel kell kenni, kell-e egyáltalán kenni. Én alapesetben nem kentem, csak akkor, ha kipirosodott a baba popsija. Egyszerűen drogériában vettem Nivea popsikrémet, nekünk tökéletesen bevált.

2022. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
többnyire én is csak akkor kenem a popsiját, ha kezd pirosodni
2022. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell kenni egyaltalan semmit, csak ha kezdene pirosodni.

3 ev alatt mig pelenkas volt a fiam , szerintem 2 alkalommal kentem ra kremet. Ez az egesz kremezgetes sokkal karosabb mint gondolnad, uzlet.

2022. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha piros a bőre akkor kell krém, zacsi nagyon max akkor lesz piros ,ha véletlen sokat van kakiban pl éjjel nem veszed észre.
2022. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se kentem a zscsit sose. A kuki alatt ha kipirosodott, akkor ott egy kis részen kellett persze.
2022. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Max. csak azokat a részeket kell kenni, ami kipirosodott, ha tovább maradt a cucc a pelusban.

Előfordulhat, hogy néha a zacskót is be kell, de tényleg csak akkor, ha látszódik, hogy irritálódott.

Meg nyilván óvatosabban, nehogy megnyomd közben benne a heréket.

2022. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!