Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves szulinapra mit kapott...

1 eves szulinapra mit kapott a kisfiatok? :) milyen tortát csináltatok neki ami cukormentes ? :)

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 10:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
86%

"A nagyobb gyerek látja majd a boltban..." Igen, és onnantól kezdve, élete során többszáz kilót fog megenni, de téged nem az zavar, hanem a plusz negyed gramm, amit esetleg 1 éves korában megevett. Azért nem kapsz neked tetsző válaszokat, mert kevesen gondolkodnak ilyen logikátlanul. 4féle verziót ismerek:

1. Normális, cukros tortát készít/vesz, amit a vendégek, vagy a szülők szívesen megesznek és nem hal bele, hogy a gyereke is evett 1 falatot. Ez az elsöprő többség.

2. Csinál az általad felsorolt édesítőkkel valami borzalmat, amiből a gyerek jó esetben szintén egy falatot eszik, a vendégek meg nagy nehezen legyűrnek pár falatot és próbálják minél élethűbben elhazudni, hogy nagyon finom.

3. Vesznek/készítenek maguknak tortát, csinálnak a gyerekkel pár fotót, ahol előtte van a torta, amit fel tudnak tenni a Facebookra, de nem kóstolhatja meg, a felnőttek eszik meg.

4. Nincs torta, mert az halálos bűn egy 1 évesnek, szolidaritásból másnak sincs.

Te láthatóan a másodikat szeretnéd. Ahhoz nem gyik kell, elég a Google, keress hozzá receptet.

2022. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ajándék szivárványhinta volt. Kapott még könyveket, bilibot a családtól.

A tortát én sütöttem, az Anya, kérek még könyvben lévő recepteket vegyítettem. Banánnal édesített piskóta volt az alap, azon banános joghurtos túrókrém.

2022. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
81%
25os vagyok, szóval a tesóm azt üzeni, facebookon lépj be a bwl csoportba, és rengeteg receptet találsz szülinapi tortára.
2022. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
65%

32-es vagyok.

Mi nem blw-zünk ugyan, gyáva voltam, de tagja vagyok az ajánlott csoportnak, nagyon hasznos minden téren, csak ajánlani tudom.

2022. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
94%

Én sem akartam cukrosat adni a kisfiamnak

Én csinaltattam a tortát és nálunk a krém benne eper, banán és barackos ízesítésű volt

A krém édességét ezek a gyümölcsök adták meg. Nem volt benne cukor.

Isteni finom volt.

Nekem sem volt meg az elképzelés hogy lehetne ezt kivitelezni de amikor elmondtam a kérésem a cukrász ismerősömnek azonnal mondta hogy simán kivitelezhető és megtudja oldani hogy csak a gyümölcsök adják meg az ízét és édességét.

Nagyon jó volt.


Ajándékba pedig építőkockát és matatófalat kapott a kisfiam ami nagyon bejott neki szerencsére

2022. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Én arra vagyok kíváncsi hogy a tészta ízét mi adja meg?

A krémben ok hogy gyümölcsel édesítem a túrót joghurtot akármit. De a tésztát mivel csináljátok?

2022. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
93%
#36, lehet banánt törni, almát reszelni vagy datolyapürét is tenni a piskótába, de van agave szirup, az is természetes édesitő. Persze igy azért játszani kell a száraz elemekkel,hogy a végeredmény is jó állagú legyen.(22-es voltam)
2022. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
64%
Én egy saját zabmuffin tésztát csináltam meg torta formában, amiben csak a gyümölcsök adnak édes ízt. Ennek a tetejére törtem össze bogyós gyümölcsöket. Mi sem eszünk cukrosan/édesítve semmit, nálunk ez nem akkora istenkáromlás.
2022. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
11%
Nem volt tortája. Magunknak sem szoktunk se csinálni, se venni. Turogombocot csináltam a tetején cukormentes gyümölcsszosszal, a gombocban szerintem volt cukor, de lehet mással helyettesíteni.
2022. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
31%

Én "nyersvegán" tortát készítettem. Az alja összeaprított magok, kókusz, zab, datolya. Arra a krém banán, kesu, datolya, eper és agaragar tartotta össze (zselatin is jó).

Ajándékba könyveket, varázspallót, autót kapott.

2022. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!