Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves szulinapra mit kapott...

1 eves szulinapra mit kapott a kisfiatok? :) milyen tortát csináltatok neki ami cukormentes ? :)

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 10:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgomnak úgy csináltattak mentes tortát. Édesítőt sem használtak, csak gyümölcsöt. Túrós volt alapvetően, sok gyümölccsel. Nekem bejött, meg sem mondtam volna, hogy mentes.

Igaz az én kisfiam még csak 9 hónapos, de zabpelyhes-gyümölcsös muffint én is csináltam, amiből ehetett. Esetleg valami ilyesmit, vagy kekszes aljú tortát.. szerintem simán készíthetsz neki. :)

2022. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
32%
Ja bocs, itt csak CUKROS tortát lehet enni szülinapom, igaz a kérdező pont azt nem akarna, de nem szabad neki akarni, mert ha valaki javasol valamit ami a kérdésnek megfelelő, akkor az nulla.
2022. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Csokitortát kapott, kB csak szétkente egy falatot sem evett belőle. Ajándéknak kapott bogyó és babóca könyveket, plüsst, baba "okostelefont", ruhát. De a csomagoló papírnak is örült volna annyira mindegy mit kap.
2022. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

En banános muffint csináltam neki, de abban volt cukor, biztos lehet vmivel helyettesíteni, amúgy jól sikerült.


Ajándékba meg tűzoltóautót, zenélő játék okostelefont, tanulókutyát és autós szőnyeget kapott tőlünk és a családtól.

2022. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tippeket! :)
2022. szept. 20. 21:11
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Én jó szívvel ajánlom ezt a tésztareceptet, rengetegszer csináltam már muffinnak, tortaalapnak, stb, sztem nagyon finom és se cukor, se édesítő nincs benne:


[link]


Erre kenhetsz bármilyen gyümölcsös, túrós, mascarpones krémet - egyszerű és nagyszerű :)

2022. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!