Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baj? 14...

Ugye nem lesz baj? 14 hónapos kisfiammal ma délelőtt az ügyeleten voltunk. Míg kiteregettem a mamával volt. Egyszercsak jöttek ki sírva. Majdnem egy órán keresztül sírt a gyerek öklendezett is már.

Figyelt kérdés
A távirányítóval játszott, ráharapott. Nagyon fogzik biztos nagyon fájt neki, de félek ki van ha le is nyelt valamit. Az elem a helyén. Az ügyeleten meghallgatták, néztek véroxigénszintet és ennyi. A mama bepánikolt, megijedt azt mondta más nem történt csak ráharapott a távirányítóra. Mivel nem tudtam megnyugtatni felhívtam az ügyeletet, tanácsukra be is mentünk, de semmi komoyl vizsgálatot nem csináltak. Ez reggel történt. Igaz már rosszul lenne ha bármi más lenne a háttérben?

2022. szept. 24. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy mit nyelt le és hol, mikor akad el. lehet azonnal, 1-2 nap (ha lassabb az emésztése), az is lehet hogy simán kikakkantja gond nélkül.
2022. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nagyon veszélyes, ha lenyeli, az a gombelem és a mágnes. Remélhetőleg egyik sincs elérhető helyen számára. Ezen kívül ha valamit lenyel, valószínű holnap előkerül alul.
2022. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
De mit nyelhetne le ami veszélyes? Gondolom nem a nappaliban tartod a sósavat. Ha bármi márget lenyelt volna már régen lenne tünete, ha meg lenyel egy kisebb dolgot pár nap alatt kikakálja.
2022. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!