Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem vendégségbe...

Mikor vihetem vendégségbe vagy szomszédba a babát? Megviseli a sok inger?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A mi családunk elég népes és elég hangos, kislányom ebbe született bele. Persze mikor 2-3 hetes volt, alváskor csönd volt, de már akkor mentünk vele nagyszülőkhöz (téli baba). Bárhol képes volt elaludni (most is) volt hogy étteremben aludt 2 órát. Most 9 hónapos, jól alvó, jó kedvű csajszi, aki már igyekszik túlkiabálni minket.

Amire viszont mindig nagyon figyeltem: cigivel még a közelébe se menjen senki, ha tényleg nyűgös mentünk haza pihenni, evésben mindig hozzá igazodtunk.

Nálunk nem zavarta a sok inger, de gondolom ez is minden babánál más és más. Induljatok el, aztán megtapasztalod.

2010. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor Te jónak látod. Én úgy gondoltam mind a két gyerekemnél, hogy kerülöm legalább az első hónapban az olyan zárt helyeket, ahol közösségbe járó emberek vannak. Nem szerettem volna, ha kapásból valamilyen vírussal, fertőzéssel kezdjük a közös életünket. Levegőre viszont már 6 napos koruktól fogva jártunk. Én megkértem mindenkit, hogy az első két hétben inkább ne látogassanak, és utána inkább én vittem át a nagyszülőkhöz nézőbe a gyerekeket.
2010. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónaposan vittem, semmi baja nem lett! Aludt vègig! Mikor nagyobb lett 3 hónapos letettem egy plédet a földre, azon elvolt! Na meg örültem ha valaki helyettem tartja ölben:) mert csak úgy vilt neki jó ölben ha felvolt, és sètàltunk nèzegettünk a lakàsban
2010. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kis család vagyunk,gyerekeim egy évesek.A múltkor babalátogatás volt nálunk,összesen asszem 6-an voltunk,meg két iskolás kislány,egész délután együtt játszottak.Másnap,(este 8 tól) délig aludtak,reggel 8 kor ettek egyet közben.
2010. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy most tölti be a 3.hónapot.Voltunk sógornőméknél és olyan idegesnek tűnt szegény.
2010. szept. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!