Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek az anyósa egy...

Anyukák akiknek az anyósa egy házzal lakik odébb, vagy velük lakik, hogy a fenébe bírjátok? én már alig! Szomszédba lakik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 11:57
 1/8 anonim válasza:
Nekem itt lakik 3 emelettel felettünk. Hamarosan jön a baba, de mi teljesen külön életet élünk. Szóval ha megyek fel, vagy jön le, előtte telefon, hogy ráérünk-e, nem szólunk bele egymás életébe... Szóval így elviselhető.
2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem a szomszédba,pár utcával arrébb.Én jol bírom,mondhatni semmi bajom.Mondjuk nekem szerencsém van,mer anyósom jo fej.igazán imádja az unokáját,és nem szól bele mit hogyan csinálok.tett már keresztbe nevelés terén a gyereknél,de már csak legyintek,majd nevelem otthon a gyereket,és nála csak épp ami nagyon fontos.sokat segít,főz néha és süt fini sütiket.naponta le megyünk hozzá,vagy 2 naponta de ő is feljön,bár mi mindig sétálunk,miért ne mennénk arra.Neked mi problémád van vele?
2010. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy telken vagyunk, de külön lakrészben amit építettünk magunknak. Intelligens anyósom van, de amikor már az agyamra megy akkor beszólok és már tudja mi is a szitu, de ez ritkán van. AMikor meg nem akarok szólni valamiért akkor nyelek nagyot. Ez van! Nyelni kell sokszor, főleg ha az ő tulajdona ahol laktok mint pl. nálunk.
2010. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is egy telken lakunk. Ő csak akkor jön, ha hívjuk, max. 2-3 hetente egyszer vigyáz a babára 2 órát. Sosem ajánlott fel még egyéb segítséget, sosem hoz semmit, viszont cserébe nem is szól bele semmibe. Kb. én is hetente találkozom vele.
2010. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. mi a baj nálatok, mit csinál anyósod? :((
2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi egy házban élünk vele,a fenti részen és már én is kivagyok töle és a dolgaitól!már nagyon szeretnék elmenni innen,elköltözni,de sajna egyenlöre nincs rá lehetöség így maradnunk kell és türni....amit nem tudom,h meddig bírok még
2010. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na én kipanaszkodom magam:-)

nálam ez egy kényszer megoldás, tetőtérbe lakunk.

Úgy látszólag semmi gond, de pár dolog kiverte a biztosítékot.

Úgy kell könyörögni a fűtésért (5 hós a fiam), mert egy a rendszer. Ezért én lesz@rtam és elkezdtem fűteni a gyerekszobát kis radiátorral, na erre múlt héten benyögte, ne csodálkozzam ha napközben csak hideg víz lesz,mert kikapcsolja a bojlert, mivel sok lesz a villanyszála. Lényege: minden hónapban kap pénzt az itt lakásért, amely bőven fedezi rezsit( csak skót)!

DE, ha itt a párom öccsének a kislány, amely kb hetente 4 nap akkor megy a fűtés, mert szegény kiscsaj meg ne fázzon..... a kislány segge ki van nyalva, mert az anyja szarik rá (soha nem mondott neki egy mesét sem, nem szoptatta mert hát a mellei,végig cigizett a terhesség alatt...sorolhatnám) de az én fiamnak 2 rugit, meg egy harisnyát vett az 5 hónap alatt. A kislánynak mikor jön mindig van valami (dvd, ruha, játék). Amúgy egy rettentően okos kiscsaj,tudja kivel mit csinálhat meg. Múltkor vettek anyumnak egy doboz csokit névnapjára és a kislány meglátta, olyan ÉKTELEN ordításba kezdett, hogy a papának el kellett mennie venni este 8 kor neki, mert hát kellett neki. Legutóbb el kellett ugranom 10 percre és levittem a fiam hogy figyeljenek már rá, jöttem haza kiscsaj ordít, mondom mi van féltékeny, jaj nem csak elesett. Mondtam figyeljék meg ahogy kiteszem a lában a küszöbön egyből abbahagyja, és nemhogy abbahagyta elkezdett röhögni... senki nem szólt rá, mondtam anyósomnak hogy beszélgessenek el vele, mert ennek nem lesz jó vége, a következő lépésben bántani fogja a fiamat, és anyósom fején láttam hogy micsoda hülyeségeket beszélek. A kiscsaj addig nem ordít amíg az van amit Ő akar , és senki nem neveli mert szegénynek a lelki világa...na így b@sszák el , de rendesen. lényeg nem akarom hogy a fiam ezt lássa ezért hamarosan lépni kell valamit. Ha nem szólok semmiért akkor jó a viszony :-)nincsenek viták mert nyelek, csak pár dolog nagyon idegesít.

Na most ennyi, mert ébred a fiam és megyek megetetem.:-)

Tök jó kipanaszkodtam magam...:-)

2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon átérzem amit írsz,bár nekünk még a babám csak első unoka,de anyósom szereti ugyan,ezt nem vitatom,de neki fontosabb,hogy a falunak mutogassa,hogy ő milyen jó nagymama,meg hogy őt mennyire szereti a pici,mert csak hozzá akar menni mindig!na most egy 3hónapos baba még nem igazán ugrál hogy ő megy a mamához szerintem,de az már most látszik,hogy a kislány apósomat sokkal jobban bírja,neki gagyog,mosolyog,anyósom meg csak azt hiszi,hogy csak neki beszélget!Abból is látszi,hogy őt csak az érdekli,hogy a falunak mutogassa,hogy ha átjön(sajna minden nap:()és a pici elkezd sírni akkor hát úgy látom már nem úgy viselkedsz ahogy kéne,én megyek is!Kérdem én ha állítólag olyan jó mamának tartja magát akkor miért siratja meg mindig a gyereket,és ha már megsíratta miért hagyja itt?Ja igen és óvonő létére apósomat nem engedi a kicsi közelébe szinte,merthogy a babó őt jobban szereti!Magyarul féltékeny a saját férjére!Na hallottatok már ilyet?Ja igen és ő a két fiát lepasszolta a nagyinak mert neki a karrier fontosabb volt!Akkor milyen jogo ugat abba bele pl,hogy én hogy fogom a picurt?Tudja ő?Kérdem én?na nekem is jól esett ezt leírni:)
2010. okt. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!