Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukott a babám és félre is...

Bukott a babám és félre is nyelte. Azt hittem megfullad. , ti mit csináltatok a picivel?

Figyelt kérdés
Kezdő mami vagyok, néha úgy érzem, hogy nagyon ügyetlen is.Nagyon megijedtem, még jó hogy a párom itthon volt.
2010. szept. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan felkaptam, ütögettem a hátát, meg dobáltam. De olyan hirtelen történik, hogy pontosan nem is tudom. Aztán meg egész nap remegett a kezem-lábam. A múltkor meg a banánt kellett kikaparnom a torkából... Hát, vannak ilyen esetek, amijkor az ember szíve megáll néhány pillanatra :S

Te mit csináltál?

/15 hónaposa kicsim/

2010. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én bukós babámnak mindig sikerült felköhögnie.Ha nagyon nem megy,lábánál fogva fejére kell állítani,ütögetni a hátát.Használj légzésfigyelőt,emeld meg a kiságy lábát a fejénél,ha eszik tápszert,írass fel AR -eset.
2010. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a térdemre fektetem hason és ütögetem a hátát. Szerencsére annyira csúnyán még nem nyelt félre. 8 hónapos.
2010. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én ütögettem a kis hátát,azon kívül leblokkoltam.A párom kikapta a kezemből és felemelte, mintha hason feküdt volna.aztán kapott levegőt.Én meg csak ültem és 2 perc múlva remegtem, meg sírtam, hogy milyen béna anya vagyok.

Szóval nagyon rossz volt.Köszönöm az eddifi válaszokat.

2010. szept. 28. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon bukós volt és naponta többször nyelte félre a kaját. Oldalra kell fordítani és ütögetni a hátát. Vagy felemelni, hogy a kis feje lentebb legyen, mint a teste persze hason, hogy a kaja ki tudjon folyni és úgy ütögetni a hátát. Ha már nagyobb lehet, hogy elég, ha felveszed és úgy ütögeted a hátát, ő már akkor magától kiköhögi.

Egyébként fejre fordítani nem szabad a lábánál fogva, mert nagyon könnyen megsérülhet a nyaka és az agya is. Amit akkor rögtön ugye nem veszel észre. Ez csak egy jó tanács! :-)

2010. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ülj le, fektesd a térdedre úgy, h hason legyen és a feje picit lejjebb legyen mint a teste. a fejét tartsd a kezedben (az arcát fogd) és kicsi, de határozott mozdulattal üss a hátára a lapockái közé.
2010. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Két hetes a babám.
2010. szept. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!