Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kakik a gyerek nem...

Mikortól kakik a gyerek nem pépes állagút?

Figyelt kérdés
A gyermekem 9 hónapos. Pár napja már a kaki nagyobb gubicsban jelent meg a pelusban. Ez már normális ebben a korban vagy valami áll a háttérben?

2022. nov. 7. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A hozzátáplálással megváltozik a kaki minősége is. Nagyon függ attól, hogy mit eszik, mennyi gyümölcsöt-zöldséget fogyaszt, mennyit iszik. Ha nem kemény a kaki, nem erőlködik, hogy kinyomja, akkor hozzátáplálás után már teljesen normális, ha egy darabot kakil, és nem pépeset.
2022. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk amíg szoptattam addig sokkal lágyabb volt nekik,

2 év és 2,5 évig, de ők eleve sokszor legalább 4 alkalommal székeltek/ nap.


Amikor elhagytuk az anyatejet teljesen “felnőtt szerü” lett.

2022. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

14 hónapos a lányom, 10honapisan szokott le az anyatejről, tápszert sosem kapott. A mai napig híg a széklete.

Fiam is 13 hónapos koráig szoptattam, most 3.5 éves. 2 éves korában (pont a szülinapján) lett szobatiszta. A mai napig 70%ban híg a széklete, nagyon ritka, ha "virsli forma" (bocsi, jobban nem tudom kifejezni 😅)

2022. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Kisfiamnam már kis kolbászka jön, kivève, ha fogzik. Sajnos mostanában előfordul, hogy kemèny is, pedig iszik eleget, mindne nap kap gyümit, zöldsèget, valtozatosan. A banán megfogja neki, ìgy most azt hanyagoljuk kicsit...2 èves lesz.
2022. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos, tápszert kap és 2 kiváltott étkezésünk van. Már formált a széklete.
2022. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi már régebb óta tápszeresek vagyunk sajnos,de eddig minden rendben volt. De a válaszokat látva megnyugodtam. Sajnos annyi minden van,amire oda kell figyelni,a net meg 1000 félét ír...
2022. nov. 7. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam, már formált neki is a kaki.
2022. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiamnak 3,5 évesen se formált (értsd nem hasmenés, de pelenkában kenődne), pedig rég szobatiszta és semmilyen allergiája sincs. Amúgy ez a jobb verzió.

Lányomnak 1 évesen betonszéklete volt.

2022. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lepontozó bajnokoknak üzenem:


[link]


Teljesen normális az is ha nem formált a kaka annyira. A fiúknál gyakoribb, 5 éves korra elmúlik, nem betegség.

2022. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a válaszokat,tapasztalatokat.

Nem kell azokkal foglalkozni akik lepontoznak. Engem is sokszor lepontoznak a "szuperanyukák" csak azért mert elmondom a tapasztalatom. És hozzáteszem a gyermekem szépen nől és fejlődik. Biztos van amit nem jól csinálok egyesek szerinte,de míg látom,hogy egészséges és boldog addig minden rendben. 😊

2022. nov. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!