Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad kivinni elso setara...

Szabad kivinni elso setara egy ujszulottet ilyen idoben?

Figyelt kérdés
Paras ido van bar kod most talan nincs 7 napos a picike
2022. nov. 19. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
A kertbe, erkélyre elég még.
2022. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Hordozóban főleg, de babakocsiban se lesz semmi baja.
2022. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan. Elavult tévhit, hogy levegőhöz kell szoktatni. Menjetek csak. És inkább babakocsiban mint hordozóban, nem is értem miért javasolja bárki, hogy abban sétálgassanak egy kisbabával.
2022. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sztem a hordozo alatt a magadra kotest ertettek :)

Nem is a szoktatas miatt amugy hanem ez a hulye idojaras… paras kodos ido, nem a legjobb a legutaknak

2022. nov. 19. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem lesz semmi baja egy 15 perces sétától.
2022. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elsőre úgysem órákig sétálsz vele. Szóval nyugodtan.
2022. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt a "levegőhöz szoktatás" témát, meg azt sem, hogy mitől más, ha valaki a kertbe viszi ki a gyereket, mint a kerítés másik oldalán lévő járdára... :D
2022. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Öltöztesd fel rendesen és semmi baj nem lesz. Persze ne órákra 🙂
2022. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Simán. 4 napos a kisebbik lányom, ha a férjem nem dőlt volna ki valami nátha miatt, mára közös játszóterezés lett volna a terv a nagyobbikkal. Így most csak kettesben mentek a nagymamával, de a kicsit legkésőbb holnap már kivisszük sétálni :)
2022. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vittem, most 3 hetes meg csak. Köszöni jól van. 🙏🏼😊 Én meg is örültem volna, elkapott a "baby blues, szülés utáni levertség keményen. Először csak a kertbe és kocsival mentünk a családhoz. Aztán kB 1 hetesen már egy kisebb sétára, persze mindig alaposan beöltöztetve. Szerintem semmi baja nem lesz és ha főleg te igényles akkor menj vele, inkább mint begolyózz otthon a 4 fal között. Nálunk is furcsálták a vidéki nagyszülők, mert náluk 2hetesen viszik kB először, mj meg már pár naposan a nagyneninel voltunk :)
2022. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!