Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludhat rajtam? 2éves...

Meddig aludhat rajtam? 2éves lányom délután rajtam alszik, én hanyatt, ő hason rajtm, hogy a fejét, a nyakamhoz az állam alá fúrja. Ez nagyon jó érzés nekem, de most babát tervezünk és nemtudom, ha terhes leszek ez nem árt-e.

Figyelt kérdés
mármint rajtam a súly.
2010. szept. 29. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

rajtad alszik?? de miért?! nekem kb. 2 hónapos volt a babám, amikor már kínomban a hasamon aludt...de hogy 2 évesen!

nagyon kényelmetlen lehet neki, nem pihentető alvás ez.

arról nem is beszélve, hogy te eközben kénytelen vagy ott feküdni alatta....nem is értem.

nekem is 2 éves a kislányom, de én a délután alvása alatt pihenek, meg netezek, ő meg a másik szobában alszik.

szóval, nem is értem....

2010. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt többen írták, hogy a súly nem lehet gond, hát én nem bírtam még, ha a bugyi is kicsit szorította a hasam, nem hogy bárki ráfeküdjön. De szerintem meg fogja érteni a lányod, főleg ha már látja, hogy nő a hasad.
2010. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nem lehet neki annyira kényelmetlen, ha 1,5-2órát is így alszik.és közben én is alszok.ez elég pihenés, nem?

de a sok kedves válasz után már hiányzott is egy kis negatívkodás.

2010. szept. 30. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!