Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam alvo tarshoz ?

Hogyan szoktassam alvo tarshoz ?

Figyelt kérdés

Babam nagyon nehezen alszik el es rosszul is .

Szeretnem alvo tarhoz szoktatni de nem megy sokszor oda teszem mikor altatom de nem erdekli .

Rakjam csak ugy oda mikor elaludt ?

Valami otlet vagy tapasztalat ?



2022. dec. 26. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt ezt altalaban maguk valasztjak, amikor mar nagyobbak, nem te.

Masreszt meg lokukit se er, ha alvasrol van szo :D

Cserebe mindenhova vinni kell azt a szart, ha elfelejted, uvoltes. Ha elhagyod, vilagvege.

Orulj, amig nincs, en azt mondom!

2022. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Sz@rt? Jesszus! A gyerek legjobb barátjáról beszélsz!
2022. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Jajj mar 12-es, tobb lazasagot! Nyugi, nincsen semmi baj ☺️

Nekem igenis nyug volt sokszor az a szar, igen, leirtam megint es leszarom, hogy ez neked nem tetszik 😂😂

Sokszor rontotta mar el a napunkat az, hogy elutaztunk es mondjuk otthon maradt. Lehet neked ilyenkor is oszinte a mosolyod, de az enyem nem az.

Ez van 🤷‍♀️

2022. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Lányom másfél évesen választott egy csacsit, most 8 éves és még mindig avval alszik, az a kedvenc.

Próbáld meg, amit írtál, de nem tuti h jobban fog tőle aludni..

2022. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Oh, laza vagyok én kedves 13-as. Nem is számítottam arra, hogy érdekelni fog a véleményem, hiszen a saját gyereked sem érdekel láthatóan.

És itt be is fejeztem!


További szép éjszakát! Boldog karácsonyt! 🥰🌲

2022. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor varok hatha majd megszeret egyet 😊
2022. dec. 27. 09:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom fél évesen kapott egy rongybabát az apukájától. Nagyon szerette nézegetni és tapizni. Van rajta egy címke amit már az eleje óta piszkál. Azóta is azt fogja és szopja az ujját közben. Most 16 hónapos és 8 hónapos kora óta elválaszthatatlanok. Mindenhová visszük és anélkül nem alszik el. Több plüss is van azóta és baba, de egyik sem tetszik neki ennyire. Játszik velük, de ha meglátja a Babát akkor mindent félre dob és az kell.
2022. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó vagyok, ez lemaradt:

Szerintem gyerek függő, hogy mikor kezd el ilyenekhez kötődni. Lehet hogy nem tetszik neki az adott plüss. Mondjuk a helyedben tényleg megpróbálnám azt hogy mellé teszem mikor elaludt hátha megszokja és megszereti.

2022. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!