Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha nem bírom elviseln...

Normális ha nem bírom elviselni más babájának a sírását illetve megunom egy idő után hogy ott van velem?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisbabát de félek attól hogy a sajátoménál is ezt érzem majd. Vagy az teljesen más?


Eljátszom más gyerekével de egy idő után nagyon unom és zavar is főleg ha sír.


2022. dec. 28. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a sírás direkt úgy van kitalálva hogy idegesítsen és tegyél ellene. Szóval nem mondom hogy a te babádé nem fog. Viszont unni nem hiszem hogy fogod őt. Vele lesz érzelmi kötődés.

Nekem már van gyerekem, mégsem igazán érdekelnek a babák. Mikor barátnőm kisfia is megszületett.... Oké cuki meg minden, de nem tört rám a vágy hogy kézbe vegyem, babusgassam. 🤷🤷

2022. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ebben a hormonok rengeteget segítenek ám. Én is ilyen voltam, de a szülés utáni hormongőzben semmi se volt fontos, csak a baba. Mire az eloszlott,már összeszoktunk és nem volt gond.
2022. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a gyerekeket, de másik baba sirasat (egy idő után) nem bírom elviselni.

A sajátommal már más a helyzet😄 őt se bírom elviselni ha órákig sír, de persze teljesen más. Ez nem zavar, mintsem aze a gyereke aki nem az enyém.

2022. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális érzések, a sajatoddal nem így lesz.
2022. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó megnyugodtam :)
2022. dec. 28. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kimenős estém volt. Sétálok az utcán, az egyik házból gyerek sírás hallatszik. Olyan szinten ugrott össze a gyomrom, hogy basszus mennem kell, hogy egy percig össze se állt hogy ez nem az én gyerekem.


Szóval igen, a sírás idegesítő, de evolúciós funkciója van - rávesz hogy menj oda és oldd meg a problémát. Ne aggódj miatta, ettől még jó anya leszel.

2022. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én kivétel vagyok. De legalább öszinte

Engem is idegesített a baba sírás mikor mig nem voltam anya, és sajnos a saját gyermekem sírása is idegesített

El láttam, szoptattam, de mai napig ha sírás van,՝a falra mászok

Azóta 2 gyermekem van, imádom őket, de a sírás mumus azóta is. A hisztivel, nyafogással nincs bajom.

HálIstennek a nagy 3 éves, a kicsi 1 éves. Már a kicsi sem sír, csak ha oltást kap, vagy ugye a fogzás miatt

2022. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha néhány óráig sem tudod elviselni más gyerekét, akkor szerinted hogy tudnád elviselni a sajátodat 0-24 órában, hulla fáradtan, kialvatlanul?

Ez még azoknak is kihívást jelent sokszor, akik oda-vissza vannak minden babáért.

Szerintem még nem értél meg erre a feladatra!

2022. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Más gyereke engem is idegesít néha. A sajátom az teljesen más nyugi. Mikor felsírt olyan szép kis hangja volt számomra... a hormonok sokat segítenek :)
2022. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy a saját babáddal máshogy lesz. Én nem különösebben vagyok oda mások gyerekeiért, persze tesómét leszámítva. Természetesen elvoltam más kicsikkel, de egy idő után idegesítő és unalmas. A saját kislányommal teljesen más érzés, nagyon szeretek vele lenni. Ő az én mindenem és bár néha fárasztó, de nem cserélném el.
2022. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!