Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapja katasztrófa az...

Egy hónapja katasztrófa az éjszaka a 9hónapos lányommal. Valakinek valami ötlete esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy kicsit hosszú lesz, de már semmi ötletem hátha valakinek lenne valami hasznos tippje amit esetleg nem próbáltam még. Kislányom egy angyal pár nap múlva 9hónapos. Egy hónapja durván olyan problémával küzdünk hogy éjszaka elég sokszor (van hogy egyszer van hogy 3x) megèbred, amivel nem is lenne semmi baj de ilyenkor alkalmankènk 1 órát minimum ébren van. Ha kiveszem az ágyból menne el a dolgára. Ha berakom a nagy ágyba csak nevetgél mászna át rajtunk. Vissza altatni lehetetlen. Tök olyan mintha nem lenne álmos. Nem éhes nem szomjas nem fázik nincs melege ezeket már próbáltam. Az egyik ilyen nap után kipróbáltam hogy csak egyet aludt mivel azt is észre vettem hogy a megszokott délelőtti alvást elkezdte kitolni viszont délután lehetetlen volt elaltatni. Fél 1től negyed 3ig aludt napközben éjszaka aludt is szépen és nagyon meglepődtem de semmi nyűglődès nem volt. Sajnos ezt egy napig tudtuk tartani mert utána vissza esett abba a fránya betegségbe úgyhogy nyilván hagytam had pihenjen. Nem jövök ra hogy mi a baj mert egészen eddig átaludta az éjszakát. A megszokott rutinon nem változtattunk az esti elalvással nincs is baj a gondok 11-12utan kezdődnek. Szerintetek az egy alvás a gyógyulás után hozhat valtozást? Ha valakinek van valami tippje ne tartsa magában. Köszi szépen 😁 kitartást mindenkinek



2023. jan. 3. 02:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor jósok inger érte lehet átéli a félelmeit éppen.sztemindenképpen nyugi :):)
2023. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megoldódott kérdező? Ugyan ez kisfiam, most 9 hónapos.
2023. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen hálistennek. Varázslatos módon kerek 8honaposan kezdődött. Ahogy betöltötte a 9honapot ahogy jött ugy el is mult. Lekopogjam azóta megint végig alszik. Csak most a nappali alvasokkal vacakolunk. Ha 8korul kelt akkor elég volt neki délben egy masfel 2oras alvás simán birta reggelig. Mostanában 6:40-7:00korul kel majd fél 10fele alszik de csak fel órát vagy 17percet mint pl tegnap. Majd fél 2 negyed kettő fele alszik egy órát vagy egy picit tobbet. Utána este 8kor fürdés fél 9kor alszik. Remélem nálatok is megoldódik majd. Tényleg mindent próbáltam azalatt az egy honap alatt. Maximum a pappal történő ráolvasást nem.
2023. febr. 1. 06:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a délután alvásokat ne nagyon erőltesd mert lehet az is baj hogy délután ki pihenő magát és estére már nem álmos vagy nem tudom
2023. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!