Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiam néha nézegeti...

7 hónapos fiam néha nézegeti a kezèt. Normális vagy màr aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok para mami, de nagyon napja azon kapom magam, hogy de az vagyok… 7honapos a kisfiam és néha megnézi a kis kezét, az ujjait, és néha egymásra ütögeti a kezeit . És néhány napja azt csinálja , hogy ha a kezünkben van és mással találkozik akkor (az illető felé) kinyújtott karral a tenyerét ki be csukogatja vagyis próbálja . Én régóta mondogatni neki hogy pápá meg mutatom is, de nem tudom hogy most ez az ..vagy valami más …. ?

Köszönöm ha segítesz.



2023. febr. 10. 08:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Autizmust nem lehet 6 hónaposan diagnosztizálni.

Pont azért hülyeség minden early sign videó (tiktok, yt), mert a korai jelek nem diagnosztizáló jelek. Attól lesz egy korai jel autizmusra utaló jel, ha FENNMARAD később is, de ezt csak UTÓLAG lehet megmondani.

dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!