Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért járnak folyton a nyakunkra?

Miért járnak folyton a nyakunkra?

Figyelt kérdés
Párom fiatalabb testvére és annak a barátnője nem is érdeklődött nagyon irántunk, a babám lassan 1 éves, de amióta megszületett állandóan kb hetente jönnének hozzánk. Már nagyon elegem van hogy eddig le sem sz.rtak most meg "fontosak" vagyunk. Nem akarom megsérteni a páromat sem, de ez nekem nagyon nem tetszik, mondtam neki finoman hogy ez így nem jó, de még nem volt érdemi változás. Lehet keményebben kell lépjek? Csak a gyerek miatt jönnek, nekik nincs. Mit tegyek?

2023. febr. 28. 08:44
 41/96 anonim ***** válasza:
78%
39 igazából akármit szól a párja,ha neki ez sok, akkor ritkítani kell a találkozást,mert nem "csak"a párja gyereke,meg nem csak a párja háza.Aran, középút.A kérdező se azt mondta,hogy soha ne tegye be a tesó a lábát hozzájuk,hanem,hogy marhára unja,hogy minden héten ott hesszelnek,ami meg érthető,bárkiről legyen is szó.Az már csak a non plusz ultra,hogy nem is kedvelik egymást,az megint tulajdonképpen lényegtelen hogy miért.(csak simán nem passzol a természetük,vagy van valami oka is) Vannak sajnos ilyen emberek,akik nem veszik észre magukat,hogy valakinek sok a társaságuk,nincs mit tenni szólni kell,másból nem fognak érteni.Mondjuk sanszos hogy megsértődnek majd,mint itt sokan tennék,pedig teljesen normális igény,hogy ne kelljen minden héten valakitől függővé tenni a saját életemet.
2023. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
56%

Tipikus idióta hisztis hp vagy kérdező.



Először is tudatosítsd, hogy a gyermek nem csak a tiéd, hanem a párodé is, és amennyiben a párod kapcsolatot kíván ápolni a testvérével abba neked semmi beleszólásod.


Szégyeld magad, a sógorod/sógornőd nem miattad jön heti szinten, hanem a gyereked miatt.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy próbálnak jó kapcsolatot kialakítani a gyerekeddel ahelyett, hogy itt hápogsz..


Egy cseppet sem csodálkozom, hogy a gyerek születése előtt le se kakkantottak, valószínűleg pontosan tudták, hogy egy idióta buta nőszemély vagy, mint ami világosan kiérződik az írásodból..


A párod helyében tutira eligazítanálak..

2023. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen 40.Arról ne is beszéljünk,hogy ma már nem úgy van mint régen,még az is lehet,hogy marhára nem a férfi háza,hanem pont a nőé,de általában minimum fele-fele.Meg tényleg ez annyira dedós dolog.A gyerek meg mindkettő félé,tehát ott minimum van beleszólása az anyának,hogy kivel mikor találkozik a gyerek.De mondom itt ez nem releváns,ha nekem ilyet mondana a férjem,hogy ez az én házam,már csomagolnék is,az fulladjon meg a házába.
2023. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
5%

40 nem, de az ő testvére, nem igazán várhat el egy házastárs ilyet, hogy kitiltsa a testvérét, ha csak nincs rá valós indok, pl: drog, akármi, komoly dolog

Az hogy neki nincs kedve hozzájuk kicsit erős indok a férje testvérének az ekézésére.

Nyilván ritkítsák az alkalmakat ha úgy van, de süt a kérdezőről, hogy tipik mindenbe beleköt, nem adja oda a gyereket, ne jöjjenek ide meg mindenre van valami kifogás.

2023. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
85%

42-es, tehát az anyának nincs beleszólása, hogy ki van a gyerekkel, mit csinál vele, mert apuka úgy akarja. Gyönyörű házasságod lehet, ha te ennyibe nézed a párodat!

Azt pedig nem kell senkinek elviselnie, hogy olyanok járkáljanak HETENTE az otthonába, akikkel nincs jó kapcsolata, nem jönnek ki jól.

2023. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
83%

Nem kitiltani akarja, csupán ritkítani a találkozásokat. Ami szerintem érthető, megőrülnék én is, ha valaki heti szinten több órát ülne nálunk.

Én sem adom oda a gyerekemet olyannak, akit nem kedvelek. Ez nem kisajátítás, de a gyerekem nem közkincs, hogy akinek éppen kedve van, vigye, foglalkozzon vele, és még hálálkodjak is, hogy jaj de jófejek. Nem, nem azok.

2023. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
83%
42 te is,meg még sokan nem értitek.Minden héten nem kell senkit terhelni látogatással.Nem,én sem örülnék neki.Nem az a baj,hogy tartja a kapcsolatot a testvérével,az sem baj,ha a gyerekét szeretik,de a lóf@sznak is van vége.Nem kell minden hétvégén senkihez beülni.Pláne,hogy eddig meg nem akarták akkor annyira ápolni azt a kapcsolatot.Az a baj,hogy a kérdezőt oltjátok,pedig a másik fél viszi túlzásba.
2023. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
64%

Bakker elgondolkodtató, hogy van egy 1 éves gyerek, heti szinten jön x órára a sógor - sógornő meglátogatni a gyereket, és gyakolatilag idegenként kezeli a kérdező őket..


Na vajon ez kinek is a hibája?

2023. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
57%

Jaj nem veszitek észre, ahogy nem csak az egyetértés jött szedett elő ilyen hülyeségket:

-megfogják a rágókáját

-LL Junior gyereke sorsára jut (aki amúgy az anyjával volt mikor elütötték de mnindegy)

-hogy beszél a szüleivel a tesó


Mindig ez a menetrend, ha valaki nem ért egyet akkor jönnek a további szörnyűségek meg hozzáköltés.

2023. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy oké, tiszta sor, ne menjenek minden héten. De még nem derült ki eddig miért ilyen ellenszenves velük a kérdező, az nem túl erős indok, hogy megfogják a kicsi rágókáját. Akárhogy is pödritek itt ő a hunyó elsősorban.
2023. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!