Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért járnak folyton a nyakunkra?

Miért járnak folyton a nyakunkra?

Figyelt kérdés
Párom fiatalabb testvére és annak a barátnője nem is érdeklődött nagyon irántunk, a babám lassan 1 éves, de amióta megszületett állandóan kb hetente jönnének hozzánk. Már nagyon elegem van hogy eddig le sem sz.rtak most meg "fontosak" vagyunk. Nem akarom megsérteni a páromat sem, de ez nekem nagyon nem tetszik, mondtam neki finoman hogy ez így nem jó, de még nem volt érdemi változás. Lehet keményebben kell lépjek? Csak a gyerek miatt jönnek, nekik nincs. Mit tegyek?

2023. febr. 28. 08:44
 81/96 A kérdező kommentje:

Havonta bőven elegek lennének. Gyerektelenek, itt akarják kiélni magukat gondolom.

Párom szerintem örül h most foglalkoznak vele, de akkor inkább csináljanak ők programot. Én is szívesebben csinálnék mást mondjuk sétálnek mint hogy őket kerülgessem itrhon, meg nézzem a szájhúzogatást ha valami miatt szólok nekik normálisan. Nem ők a szülei.


Majd megmondom a páromnak is h havi szintre redukáljuk már, ha megsértődik ha nem. Vagy feljöhetnek de mi elmegyünk

2023. márc. 1. 14:19
 82/96 anonim ***** válasza:
100%
Semmi joguk ehhez b*sszameg. Már bocsánat. Ha eddig nem érdekelted őket, ráadásul nem is szeretnek téged, kajak ne is jöjjenek. Én biztos be se engedném őket, gyerek ide-oda.
2023. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
11%
Neked nem is az a bajod,hogy mennek.hanem hogy a gyereket szeretik...mindig azt hajtod,hogy nem a sajatotok,nem a tietek stb stb.
2023. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez így is van. Nem a saját gyerekük, tehát ha a Kérdező kér, mond valamit, azt tiszteletben tartják és úgy csinálják, nem pedig a szájuk húzzák. Valamint ha ő nem engedi meg, akkor nem vigyáznak a gyerekre, nem viszik el sétálni, játszótérre, magukhoz, akárhová.
2023. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
13%

Erdekes lenne meghallgatni a masik felet is,o mit mond.

Habar a kerdezo a szemukbe biztos nem panaszkodik igy mint itt

2023. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mit mond, mert mint látszik, a Kérdezőnek terhes ez a heti látogatás, ami szerintem érthető. Ha a világ összes szabadideje az enyém lenne, akkor sem örülnék neki, ha valaki hetente jönne látogatni... Van saját életünk, babával örül az ember, ha tud kicsit szusszanni, pihenni, nem hiányzik oda minden hétvégén valaki.
2023. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ne itt sopankodjon.alljon elejuk es mondja meg ezt nekik.szobol ert az ember.most ok honnan szopjak ki hogyvzavarnak,ha nem mondja?a kisujjukbol?
2023. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
100%
Bakker! Felnőtt ember magától nem tudja,hogy minden héten nem megyünk ugyanoda vendégségbe?Hát betojok!Amúgy gyanús,hogy a kérdező máshogy is feltette a kérdést,és ott még mindenki neki ad igazat.Bohócok vagytok!
2023. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
85%

"most ok honnan szopjak ki hogyvzavarnak,ha nem mondja?a kisujjukbol?"

Mondjuk onnan, hogy van olyasmi, hogy alapintelligencia?

Nem megyek senkihez hívatlanul, főleg nem hetente, főleg nem több órára. Ha baba van, akkor még inkább nem, mert felfogom, hogy talán hármasban lennének inkább egy pörgős hét után.

2023. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
13%
Én a fél karom odaadtam volna érte, ha valaki hetente jött volna, nekem a 3 év alatt a kutya se jött, mindig mindenkinek minden fontosabb volt, halálra untuk magunk. Mióta újra dolgozok most bezzeg a szabad hétvégéinken állandóan jönne valaki :D De ha nincs program, akkor jöhet is, nem zavar senki.
2023. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!