Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 5 honaposan nem...

Az baj ha 5 honaposan nem fordul át?

Figyelt kérdés
Oldalra fordulni is nehezen tud. Körülöttem mindnekinek csoda babája van azt érzem, hogy le van maradva!
2023. márc. 13. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Dehogyvan.rakj oda motiváló dolgot megfog fordulni :)
2023. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
A forgás általában 6 hónapos korig indul be. Erre van még egy hónap, az ilyen pici babánál rengeteg idő. Egyik napról a másikra is rengeteget fejlődnek. Én várnék, játék közben forgásra ösztönözném játékkal. Kicsit segíteni is lehet kezdetben átlendülni. Ha 6 hónapos kora után sem indul be a dolog, akkor keresnék egy szakembert, aki megnézni. Nagy divat a Dévény torna, szerintem az esetek nagy részében nincs rá szükség, csak senki nem akar egy picit se lemaradni semmivel, így inkább viszik a babákat. Legalábbis nehéz elhinni, hogy mostanában szinte minden gyereknek szüksége van rá, de aki ettől nyugodtabb természetesen vigye. Szóval én próbálnám ösztönözni és ha úgy érzed, akkor keress szakembert.
2023. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat! Az ösztönzés megy, de eddig nem jártam sikerrel..
2023. márc. 13. 20:08
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Lesz siker! Énis megvoltAm ilyedve nem úgy ment minden mint a nagykönyvben...hason nem akart pl soha lenni.1 percet sem
2023. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Detto. Az is nagy szenvedés nálunk.
2023. márc. 13. 20:23
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

6 hónapos korig kell hasra, 7 hónapos korig hátra fordulni. Nekem mindkettő kivárta az utolsó pillanatot (amúgy minden mozgásfejlődési lépésben)

Engem mindig azzal nyugtattak hogy nagy babák, illetve mindig baromi nyugodt természetűek voltak. Most az egyik 9 a másik lassan 3 éves, semmiben nincsenek lemaradva

2023. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is ez volt, 5 hónap 1 hetesen nagy nehezen átfordult hasra, aztán rá egy hétre kb. vissza. Szerintem se kell egyelőre aggódnod.
2023. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 NTBS ***** válasza:
Nem baj.
2023. márc. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Aztán ha mégsem indul be a fejlődése, mivel kárpótoljátok a kérdezőt? :)

Nem Dévény kell, hanem neurológus. Ő a kompetens a témában, ő mondhatja, hogy minden rendben vagy sem, nem pedig kis gizike a gyakoriról, aki semmit se veszít a rossz tanáccsal.

Csak magadat ostorozhatod, ha nem jön be a jóslatuk és utána kínlódva fogtok járni hónapokig, évekig fejlesztésről fejlesztésre.

2023. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Védőnő biztos elküldi valahova ha akkora nagy vétség,hogy kereken 5 hónaposan nem fordul meg.

Persze mert amugy ugyvan hogy rohanunk az orvoshoz..Aki egyébként 1 2 hónapra rá ad időpontot.

De amugy igaz kérhet időpontot.

De minek kell itt mindenkinek egyből a rossz tapasztalatokat leírni? nekem meghalt, súlyosbeteg,stb

Nem értem..

2023. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!