Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaludtam szoptatás közben és...

Elaludtam szoptatás közben és együtt keltünk a babámmal… Ha baj lenne vele, tudnám?

Figyelt kérdés

Tegnap este meghalt a szeretett nagypapám és ez borzasztóan megviselt lelkileg, testileg. Annyira fáradt voltam, hogy a hajnali szoptatás során elaludtam es most reggel 8-kor keltünk, körülbelül 3 órát aludtunk egymás mellett. Az ágy belső részen volt a 3 hónapos kislányom, tehát nem eshetett le, nem verhette be a fejét sehova, egyedül attól félek, hogy a kezemmel megütöttem a fejét. Ha így lett volna, sírt volna, észre vettem volna? Sosem fordult még ilyen velem elő, bánt nagyon a dolog. Egyébként én nem mertem mellette aludni soha, a kiságyában alszik, mert nagyon féltem, hogy összenyomom. Azóta evett, nevetgél mellettem.

Egy izguló anyuka



2023. márc. 15. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgulj, nincs semmi baja. Nem nyomod össze, hidd el észrevennéd amint hozzáérsz picit is.
2023. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Csecsemo kora ota egyutt alszunk a fiammal mindenfele babafeszek,babaobol nelkul...11 honapos es egyszer sem utottem meg,nem fekudtem ra.

Nincsen baja a tiednek sem...ha megutotted volna valoszinuleg elkezdett volna sirni.ha beverte volna a fejet akkor is.

2023. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Most jól le leszek pontozva, de csak a saját tapasztalatomat írom, senkit nem bíztatok az együttalvásra. Nos, én 2 hetes korától együtt aludtam a fiammal, ugyanis 3 nap nem alvás után felmondta a szervezetemet a szolgálatot és elaludtam vele. Ugyanígy éreztem mint te. Utána olvastam és ha betartod a biztonságos együttalvás 7 szabályát sokkal sokkal biztonságosabban tudtok együtt aludni. Továbbra is törekedj, hogy a baba a kiságyában aludjon, de érdemes felkészülni az ilyen helyzetekre. Még mindig biztonságosabb, mint a véletlen együttalvás. A babádnak pedig semmi baja nincs. Nekik ez a természetes, tuti jó nagyot aludt a pici 😁
2023. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj, valószínűleg tényleg nincsen semmi baja. Legalábbis ha lenne, arról már tudnál.

Mi is sokszor alszunk együtt a 7 hetes fiunkkal, ráadásul ő korababa is, de olyan, mintha egy hímes tojás lenne, mert tudat alatt is nagyon vigyázunk rá, hamarabb esünk le mi az ágyról, mint hogy őt egy kicsit is megnyomjuk. :D

2023. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, nincs semmi baja.

Születése óta aludtam együtt mindkét gyerekemmel, szoptattam is közben elég sokat, sosem volt semmi baj.

Hidd el, felébrednél, ha baj lenne. Bízz magadban nyugodtan.

2023. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha megütötted volna, sírt volna, ne aggódj. Én mondjuk soha nem tudnék együtt aludni a babámmal, mindig az jár a fejemben, hogy ahol baj történt, ott is azt mondták, hogy “nem lesz semmi baj”. Emiatt kiságyban alszik minden körülmények között, akkor is kiságyban aludt, amikor 3 héten keresztül 30 percenként ébredt. 😬 De nyilván én vagyok ilyen paramami, mint látszik.
2023. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, bármi lett volna, azonnal felébredsz. Én születése óta együtt alszom a lányommal, bar nem így terveztük, így alakult. Császár után ígyvolt kényelmes, aztán így is maradt
2023. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!