Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok, hogy ne fájjon...

Mit ajánlotok, hogy ne fájjon neki és nyugodtan tudjon aludni?

Figyelt kérdés
Babám 2,5 hónapos és valószínüleg mozognak a fogcsírái, mert 2 hete tömködi az öklét a szájába, nyálzik és nagyon nyugtalanul alszik. Szoktam masszírozni az ínyét az ujjammal azt szereti. Vettem homeós bogyókat, de eddig nem igazán látom a hatását. Mit használjak, hogy nyugodtan aludjon? Mert azóta 1,5 óránként felkel éjjel is.
2010. okt. 7. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Dentinox gél!!Nagyon jó!:)
2010. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dentinox gél.

Nekünk ez vált be .

2010. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy viburcol kúp!!(homeós)
2010. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy a fogacskáitól van ez? Mert nekünk is ekkortájt kezdte ezt csinálni, még folyt a nyála is nagyon, én is a fogaira gondoltam, de a doki néni azt mondta, hogy a pocakjában nem stimmel valami, és az öklét valami diszkomfort érzet miatt dugogatja a szájába. Nem tudom, csak nekünk ez volt. Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam
2010. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nekünk egy óriási böfi lett a vége. Vagy bukás, vagy pocaksimi.
2010. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi Osanit homeós bogyót használunk fogzásra és nagyon jó.

Ausztriában vagy Németországban lehet kapni, ha jól tudom Magyarországon még nem.

Illetve van egy ujjra húzható maszírozo, sajnos ezt sem tuodm, hogy lehet -e MO-on kapni. Nekünk ezek segítettek.

[link]

2010. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megvettem a Dentinox gélt, de az van rá írva,hogy csak 3-4 hónapos kortól lehet használni:(

A homeós bogyók pedig úgy néz ki nem hatnak,már 3 napja kapja.

Lehet hogy nem jó adagban adom?

Ki mennyit adott belőle, Chamomilla 15ch-ról van szó

2010. okt. 8. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:
ja amúgy én azért gondolom,hogy a fogínye fáj,mert eddig nem volt ilyen sírás, a hasfájás meg csak nem 2,5 hónaposan jönne ki neki, habár én nem tudom, de szerintem ez nem hasfájás, egyértelmű,hogy valami a szájával van, mert amúgy a cici a mindene,de ilyenkor odaadom neki és elsírja magát, és kb egy óra sírás után elfogadja és mintha semmi nem történt volna. Szóval nem tudom mi lehet,de amióta nyálzik és tömi az öklét azóta van ez a fajta sírása.
2010. okt. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!