Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki, hogy végre...

Mit adjak neki, hogy végre nyugodtan tudjon aludni?

Figyelt kérdés
6 hetes babám van,és nagyon hasfájós,alig bír elaludni,már a teljes kimerülésnél alszik csak el,de akkor sem mélyes,mert feszeng és felsír közben sokszor. Infacol,gripe water,tea kipróbálva,homeós bogyó is,semmi hatás. Mi segíthet a nyugodt alvásban?
2011. márc. 28. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hasra fektetés?
2011. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bírja. 2 perc után elkezd sírni.
2011. márc. 28. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a Laevolac szirup segített végül. Az sem rögtön csak második napra, viszont hatalmas megkönnyebbülés lett a vége. A védőnőm tanácsára minden nap adom most egy hétig a legkisebb adaggal. Kamillateába teszem, azóta olyanokat durrogtat és mosolyog saját magán. Kaka is van már két naponta.
2011. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és 8 hetes és 8 órát alszik éjszaka egyhuzamban :D
2011. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a te étkezéseden kellene változtatni, mert ha semmi nem segít lehet te eszel, iszol olyant amitől fáj a hasa.

Ami nálam tiltólistás volt: tej, tejtermék( de semmi még egy pohár tej vagy egy joghurt sem), szénsavas víz vagy üdítő, banán, kukorica, paradicsom, erdei gyümölcsös ital, puffasztó ételek.

Tudom elég egyhangú így az étkezés, de a babáért mindent.

2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon sok babánál a szoptatós teák is okoznak hasfájást, amit te iszol.
2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Húst eszem,krumplit és tésztát. Ez minden nap az ebéd. Egy kis salátával. Kizárólag szénsavmentes vizet iszom. Se üdítő,se tej,semmi. Már sajtot sem eszem. Ennél többet nem tudom mit tehetnék. Vacsira és reggelire szendvics. abban sem lehet semmi "rossz". A Laevolacot én is adtam,de csak kaki volt tőle, hasfájás maradt. Azt meddig lehet minden nap adni?
2011. márc. 28. 15:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ami bevált: babakocsiban altatás nappal. Imádta.
2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ha olyan a babád, semmi nem segít. Tapasztalatból tudom, most 12 hetes a fiam, eddig majd meg hülyültünk, éjjel-nappal ordított. És kipróbáltam minden gyógyszert, minden praktikát. Semmi. Tovább nem folytatom, mert remélem nálad más lesz a helyzet, mint nálunk.
2011. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el orvoshoz, és ő majd felír valamit, pl.: papaverin csepp. Ne kísérletezz tovább.

Remélem hamar túl lesztek rajta, kitartás!

2011. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!