Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babátoknak milyen...

Fél éves babátoknak milyen méretű overált vesztek, hogy jövőre is jó legyen?

Figyelt kérdés
Az én babámnak most 68-as ruhajai vannak.
2010. okt. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy jövőre? Tavaszig? 74-es szerintem elég. A következő télre úgyis másikat kell majd venni.
2010. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkorát válassz hogy jól alá tudd öltöztetni.Talán még 80-as is lehet,de mindenképpen próbáld fel rá.A számokra ne nagyon adj mert eltérő lehet a méretezése.Inkább próbáljátok fel.
2010. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi 74-es rucikat hordunk, én 80-ast vettem neki, és kaptam egy 86-ost is, hátha. szintén most 6 hós a fiam.

szerintem a 74-es nektek elég lesz.

2010. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 70 cm, 80-as overált vettünk neki. 6.5 hós.
2010. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ősszel 62-es méretet hordtunk tavaly. 68-as overállal kezdtünk és tavaszra már 80-as kellett! Mindenképpen 2 számmal nagyobbat vegyél, hogy alá is tudd öltöztetni.

Bár a babák nem nőnek egyformán, minket jól kiköltekeztetett a baba 3 különböző méretű overállal :( Havonta 5-6-7 cm-eket nőtt...


Most 86-os ruhát hord 15 hónaposan, de overálból már 92-98 méretet vettem neki. Igaz most nem nő annyira már, havonta kb 3-4 cm.

2010. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:-)
2010. okt. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!