Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagy súllyal született...

Akinek nagy súllyal született a babája, nagyobb gyerekként/ felnőttként milyen lett?

Figyelt kérdés

4300 grammal született a kislányom, 4 hónapos korára megduplázta a súlyát. Őszintén (így névtelenül), aggódom. Félek, hogy ez később milyen következményekkel járhat. Plusz engem halálra szekáltak a suliban (más miatt), de örök traumát okozott, mai napig pszichológushoz járok. Félek, hogy ő ezért lesz célpont és szeretném, ha ő trauma nélkül nőne fel…

Köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 31. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm és én 2 hét eltéréssel szültünk. Májusban lesznek 12 évesek a fiúk

Enyém 55cm és 3200gal, övé, 4500gal 57cmel.

Most az övé oly 155-160cm, most épp bagyon picit pocakosodott, de normál testalkat. Enyém 60kg és 175cm vékony alkat.

2023. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En is ennyivel születtem, kb 6 éves koromig voltam "kis formás", nem kövér! Aztan suliban én voltam a legmagasabb lány, vekony is voltam, most 174 cm vagyok és 53 kg,30 évesen kisgyerekkel.
2023. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, aki koraszülöttként született 1952-ben, amikor még fejletlenebb volt az orvostudomány. 190 centi magas, életerős nagypapa.

Én 4 kg-al születtem, 34 évesen 168 cm magas és 64 kg-os vagyok. Szóval nem kell megijedni.

2023. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!