Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak elméletben kérdezem....

Csak elméletben kérdezem. Amikor megtudtátok, hogy babát vártok, és a párotok választás elé állított volna benneteket. Kit választottatok volna a babát, vagy őt?

Figyelt kérdés
A napokban gondolkoztam el rajta. Én tuti, hogy a babát. Nem tudnék annyira szerelmes lenni.
2010. okt. 7. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babát. Ha a párom ilyen választásra akarna kényszeríteni, tuti nem szeret igazán, így nem is érdemes őt választani.
2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Háát..attól függ, hogy miért mondta volna ezt. Ha történetesen azért, mert anyagilag még magunk sem jönnénk ki a fizetésünkből, akkor..ugye mire vállal az ember gyereket. mondjuk, a "vagy ez vagy én"-dolog az eleg infantilis.

De, ha semmi akadalya, akkor valoszinuleg egyiket sem. Ha en szeretnek gyereket, és a pasi nem, háááát..nehez ügy. Inkabb tovabballok. vagy komprumisszumot kötök.

nehez kerdes. magamnak nem szulnek. talan. nem tudom.

2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Babát. (Ha azt várná el tőlem, hogy vetessem el, akkor azt az embert nem nekem teremtette az ég...)
2010. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy a babát, de ilyen embertől gyereket sem szeretnék igazán...

Na meg nem egysezrű egyedül, és utána meg főleg egy gyerekkel új kapcsolatot kezdeni.

De az abortusz sem vonz...

2010. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ebbe nem lehet belegondolni, hogy mi lenne ha... mindenki azt fogja írni, hogy ha ilyen lenne a párja, akkor az nem is szereti igazán, ilyen embertől nem szeretnénk gyereket... És valóban így is van. Az a férfi, aki ilyenre vetemedik, az egy utolsó aljas szemét.
2010. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A babát.Választanom is kellett...A világon a legszebb ajándék,a gyermek.
2010. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
22.25-nek. sajnálom, gondolom nem bántad meg. Ha ránézek 1,5 éves kisfiamra, simán felnevelném egyedül. De hála istennek akartuk ezt a kis manót.
2010. okt. 7. 22:28
 8/14 Brigitta04 ***** válasza:
83%

Szia.

Én sajnos átéltem ezt nem kívánom senkinek!Azt mondta ha megtartom a babát akkor mindenek vége kettönk között.Öszepakoltam és hazajöttem.A kisfiam junusban születtem és egy percig nem bántam meg,hogy őt választottam.Az"apja"jön látogatja de az én szememben ő soha nem lesz apa azért amiért azt mondta,hogy vetessem el!Lelkileg nehéz nekem mert nagyott csalodtam benne de már nem fáj annyira.Élem az életem a kisfiammal és ö meg azt csinál amit akar!

2010. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Szija!CSatlakozom az utolsóhoz :/

Nálunk közölte hogy elvisz erőszakkal abortuszra hát....

Nem sikerült neki természetesen megtartottam a babát és soha nem fogom megbánni.

Látogatja de látom rajta hogy nem érdekli a kicsi.

Ezt hívják "tisztelet " körnek amit megcsinál és tovább ál

Szégyen hogy van pár olyan férfi aki azt hiszi hogy mindent megtehet....

Üdv:1 éves babó anyuja

2010. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó két válaszolónál azt nem értem,hogy miért engedi,hogy lássa.Lehet ez furi kérdés,de én annak az embernek akitől gyereket várnék,mert szerettem ..és azt mondja vetessem el,sőt elcibál ő az abortuszra..én nem ,hogy nem engedném,szóba nem állnék vele.

Mit akar ő ezután-apai jogot formálni..aztán szépen lassan vissza táncol majd az életetekbe,holott valójában elhagyott tök egyedül...tuti nem engedném.

Én 12év után vesztem össze az apósommal,mert belém kötött pit i dologért,majd minden dühét rám olvasta,aminek sztem a 90%ka alaptalan vád volt és félre értés,mert nem ismerjük egymást(300km re lakunk egymástól)kb negyed évente látjuk egymást..mégis úgy össze vesztünk,hogy megtagadta az unokáját és elzavart..aztán persze anyósom tapogatózott,mégsem vette az arcát,hogy bocsánatot kérjen,pedig nemvolt joga úgy beszélni velem-saját apám nem beszélhetne így velem ahogy ő tette,azóta nem engedem a gyerekeket oda és nem is fogom egy hamar.Zúgolódtak többször mire megüzentem nekik,milyen alapon engedem oda?...mondtam,nem engedem olyan helyre ahol engem nem látnak szívesen.

Erre állítólag csak nyeltek egyet és senki nem tudott semmit mondani,szval ezt a mondatot nem tudják űberelni.

Fáj nekem is ami történt,de lehet akkor arról az ágról nagyszülők nélkül nőnek fel,de én nem engedek,mert nemén bántottam meg,nem én tagadtam meg,nem én zavartam el...ha bocsánatot kérne is nagyon hosszú idő lenne amíg változna valami,de sosem lenne a régi már.

2010. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!