Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmmel ma trécseltünk,...

Barátnőmmel ma trécseltünk, és feljött a szó a rákszűrésről, hétfőn megyek. Mondta, hogy szoptatás alatt nem veszik le, igaz ez? 20 hós a ksifiam még 3-4x szopik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem levették. Elképzelni sem tudom, hogyan miért lenne a kenetvétel kizáró oka a szoptatás.
2010. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt ne vennének kenetet? Ez butaság, gondolj csak arra ,hogy ha valakinek spirált raknak fel, akkor is kell előtte egy negatív kenetlelet. Spirált pedig ugye olyan nők kaphatnak elsősorban, akik már szültek, nem baj ,hogy közben szoptatnak.
2010. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még én is szoptatok, a lányom 2 éves, már 2x voltam a szülés óta rákszűrésen.
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan menjél. szülés után fél évvel tanácsos menni, mert a terhesség miatt igy is kimarad egy év
2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam. Én is közeljövőben megyek szűrésre, pedig a dokim tudja, hogy még szoptatok! Szerintem valamit rosszul hallott valahol a barátnőd!
2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi lányok.
2010. okt. 8. 16:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a hat hetes kontroll után 3 hónapra megyek rákszűrésre.Szó nélkül leveszik semmi gond nincs!
2010. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem azt mondta a szülészem mikor a 6 hetes kontrolon voltam,hogy akkor menjek vissza ha már nem szoptatok.Nem tudom mennyire befolyásolja,mondjuk nekem sajna nem sokáig volt aktuális a szoptatás.
2010. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvos,hogy ha már nem szoptatok,akkor menjek rák szűrésre!
2010. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a 6 hetes kontrollon a doki, hogy majd fél év múlva menjek vissza, addig nem nagyon szokták megcsinálni. Hát, van aki akkor már nem szoptat, talán ez lehet a félreértés oka. De a szoptatás maga nem kizáró ok.
2010. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!