Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott egy 21 hónapos okos,...

Adott egy 21 hónapos okos, aranyos kislány, akinek ha veszek valami újat és fel kellene próbálni, cipő, ruha, óriási hiszti, hogy ő nem próbálja fel. Ez kb 14 hónapos kora óta így megy. Ez normális dolog? Vagy van valami probléma?

Figyelt kérdés
A hajáról nem is beszélve, nem engedi azt sem megcsinálni.
2023. máj. 4. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Két tizenéves gyerekem van. Nekem már a fejemre nőttek, higgyétek el, ilyen kis korban el kell kezdeni a szigort!

Én most iszom a levét, mert persze 20 hónapos, most lehet mindent semmi rászólás vagy ütés és ott lesz 15 éves és nem lehet parancsolni neki

2023. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
#11, nem hiszek neked, nekem is van már 15 évesem, képzeld nincs a fejemre nőve és SOHA nem ütöttem meg. Ettől függetlenül kitűnő tanuló, szófogadó, értelmes. Két kistestvérét sem fogom megütni, mert vagyok egy agresszív barom. A verés még mindig nem nevelési módszer!!
2023. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem azért nőttek a fejedre, mert verni kellet volna őket 21 hónaposan.
2023. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor miért utolsó?

Jó tanácsként adtam a kérdezőnek, mert a magam kárán tanultam meg.

2023. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van akit csak veréssel lehet nevelni mondjuk.
2023. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A nővérem 5 éved fia csinálja ezeket kb 1 éves kora óta, de azért már lassan mászik ki belőle hisz egyre kevesebbszer csinálja, és jobban oda figyel.
márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!